Įveskite norimą pradinę įmoką
Įveskite sutarties trukmę
Pasirinkite pageidautiną palūkanų normą
Nuo:
€30400
Mėnesio įmoka nuo:
€447

Naujasis „Toyota Hilux”. Nuo pat pasirodymo pradžios 1968 m. šis legendinis pikapas visur palieka ryškų savo pėdsaką. „Toyota Hilux” – idealus pikapas: jis išsiskiria tvirtu naujos konstrukcijos rėmu ir kėbulu, įspūdingu nauju dizainu, kokybiškai įrengtu vidumi ir didesne velkamąja galia. Naujojo „Hilux” niekas negali išmušti iš vėžių – jo negąsdina nei sudėtingos bekelės sąlygos, nei kasdienio gyvenimo sunkumai. Tad, pakalbėkime apie rimtus darbus.


Pritaikius naujos konstrukcijos rėmą ir kėbulą „Hilux” tapo dar patvaresnis, o tvirtesnė ir platesnė jo kėbulo apačia dabar užtikrina geresnę svarbių dalių apsaugą nuo pažeidimų. Naujas rėmas kartu su nauja pakaba ir patobulintu pavarų perdavimo mechanizmu taip pat lemia geresnį valdymą ir didesnį važiavimo komfortą. Važiuodami sudėtingomis sąlygomis visuomet galite pasikliauti aktyviąja traukos kontrolės sistema (A-TRC) ir galinio diferencialo blokatoriumi.


Naujuoju „Hilux“ galima gabenti daugiau daiktų nei iki šiol, nes jo naudingoji apkrova viršija vieną toną. Atnaujintos konstrukcijos ir talpesniame krovinių skyriuje patogu transportuoti didesnius krovinius. Krovinių skyriaus ilgis siekia 1840 mm, o plotis – 1540 mm. Prie galinio borto statramsčių tvirtinami plieniniai laikikliai, kad automobilis atlaikytų sunkiausius krovinius. Krovinių skyriaus viduje taip pat montuojami kabliai kroviniams tvirtinti.


Naujas dyzelinis „Hilux“ modelis keičia galios sampratą. 2,4 l D-4D variklis pasižymi nepriekaištingomis eksploatacinėmis charakteristikomis, kurias lemia įdiegta nauja technologija, ženkliai padidinanti sukimo momentą žemų bei vidutinių sūkių diapazone ir užtikrinanti išskirtinį pagreitėjimą. Dėl šių patobulinimų padidėjo ir „Hilux“ velkamoji galia. Be to, šiam varikliui būdingas žemesnis triukšmo lygis ir mažesnės degalų sąnaudos.

 

Hilux
Kiek kilometrų nuvažiuojate per metus?
Dyzelinas
Kuro sąnaudos
8.90 l/100 km
CO2 emisija
234 g/km
Taršos mokesčio dydis
366.00 €
Metinės išlaidos kurui
8.90

Skaičiuoklė leidžia susipažinti su orientacine informacija apie išlaidas kurui per pasirinktą metinį nuvažiuojamą atstumą. Taip pat ji apžvelgia bendrą informaciją apie automobilio modelio kuro sąnaudas, taršą bei taršos mokesčio dydį. 

Nuo:
€30400
Mėnesio įmoka nuo:
€447
Pasirink partnerio pasiūlymą
2.15%
Išvalyti
Pasirinkite banko pasiūlymą arba įrašykite palūkanų normą patys
Banko pavadinimas
Procentai
Aprašymas
Swedbank
2.29%
Minimali palūkanų marža
Citadele
1.49%
(+ 6 mėnesių Euribor) Elektromobiliams ar itin mažos emisijos automobiliams
SEB
2.10%
Minimali palūkanų marža (+ 6 mėn. Euribor)
Luminor
2.39%
Minimali palūkanų marža (+ 3 mėn. Euribor)
Šiaulių bankas
1.89%
(+ 6 mėnesių Euribor) Hibridiniams automobiliams arba automobiliams su mažo galingumo vidaus degimo varikliu
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Įrašykite orientacines palūkanas patys
Bandomoji versija

Sveiki atvykę į Naujų ratų bandomąją versiją

Daugelis funkcijų yra veikiančios, tačiau galimi jų veikimo sutrikimai. Galimi ir pateikiamos informacijos netikslumai. 

Jeigu turite komentarų ar pasiūlymų - laukiame jūsų el. laiškų info@naujiratai.lt

Naujiratai.lt komanda

Ar reikia pagalbos su dominančiu automobiliu?

Parašyk mums kokio automobilio ieškai arba koks domina ir mes pasistengsime atsiradus geram pasiūlymui juo su tavimi pasidalinsime! 

Sutinku su taisyklėmis