Nuo:
€39434
Mėnesio įmoka nuo:
€606

Susipažinkite su naujuoju RENAULT ESPACE, stilingu ir veržliu automobiliu moderniai šeimai! Iki šiol nematytas aptakus siluetas, išraiškingos formos ir neįtikėtino lengvumo įspūdis - tokio miniveno Jūs nė neįsivaizdavote!

Kiekviena automobilio detalė žada malonių įspūdžių kiekvieną kartą sėdus už vairo: žibintai su LED technologija „Pure vision®“ skaisčiai apšviečia viską automobilio kelyje. Lengvojo lydinio ratlankiai ir chromuotos detalės pabrėžia išraiškingas ESPACE kėbulo formas ir subtilų išskirtinumą. Kiekviena detalė liudija šiuolaikišką miesto visureigio stilių, o įspūdingi pojūčiai kelionėse taps tikru atradimu tiek vairuotojui, tiek keleiviams.

Naujasis ESPACE spinduliuoja laisvės pojūtį. Automobilio viduje jauku, šviesa sklinda pro didelius priekinį ir šoninius langus bei panoraminį stoglangį, o išskirtiniame salone nepaprastai patogiai įsitaisys ir vairuotojas, ir keleiviai.
 
Kuriant ESPACE interjero dizainą buvo pasitelktos itin kokybiškos medžiagos ir pažangios technologijos: reguliuojamo aukščio vairuotojo sėdynė su reguliuojama juosmens atrama, reguliuojamo aukščio priekinė keleivio sėdynė, vienu judesiu sulankstomos galinės sėdynės (naudojantis bagažinėje įtaisytu jungikliu arba multimedijos įranga „Renault R-Link 2“), automatinis dviejų zonų kondicionierius. Svarbiausias funkcijas greitai ir paprastai padeda atlikti multimedijos įranga „Renault R-Link 2“ su skaitmeniniu radiju (DAB), stereogarso įranga, navigacijos prietaisu, įdiegtu išplėstu Europos žemėlapiu, USB bei garso įrangos jungtimis. Kiekviena akimirka su naujuoju ESPACE taps nepamirštamu nuotykiu!

ESPACE
Kiek kilometrų nuvažiuojate per metus?
Benzinas
Kuro sąnaudos
6.20 l/100 km
CO2 emisija
140 g/km
Taršos mokesčio dydis
40.00 €
Metinės išlaidos kurui
6.20
Dyzelinas
Kuro sąnaudos
4.40 l/100 km
CO2 emisija
116 g/km
Taršos mokesčio dydis
80.00 €
Metinės išlaidos kurui
0.00

Skaičiuoklė leidžia susipažinti su orientacine informacija apie išlaidas kurui per pasirinktą metinį nuvažiuojamą atstumą. Taip pat ji apžvelgia bendrą informaciją apie automobilio modelio kuro sąnaudas, taršą bei taršos mokesčio dydį. 

Nuo:
€39434
Mėnesio įmoka nuo:
€606
Pasirink partnerio pasiūlymą
2.15%
Išvalyti
Pasirinkite banko pasiūlymą arba įrašykite palūkanų normą patys
Swedbank
2.29%
Minimali palūkanų marža
Swedbank
1.49%
(+ 6 mėnesių Euribor) Elektromobiliams ar itin mažos emisijos automobiliams
SEB
2.10%
Minimali palūkanų marža (+ 6 mėn. Euribor)
Luminor
2.39%
Minimali palūkanų marža (+ 3 mėn. Euribor)
Swedbank
1.89%
(+ 6 mėnesių Euribor) Hibridiniams automobiliams arba automobiliams su mažo galingumo vidaus degimo varikliu
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Įrašykite orientacines palūkanas patys
Bandomoji versija

Sveiki atvykę į Naujų ratų bandomąją versiją

Daugelis funkcijų yra veikiančios, tačiau galimi jų veikimo sutrikimai. Galimi ir pateikiamos informacijos netikslumai. 

Jeigu turite komentarų ar pasiūlymų - laukiame jūsų el. laiškų info@naujiratai.lt

Naujiratai.lt komanda

Ar reikia pagalbos su dominančiu automobiliu?

Parašyk mums kokio automobilio ieškai arba koks domina ir mes pasistengsime atsiradus geram pasiūlymui juo su tavimi pasidalinsime! 

Sutinku su taisyklėmis