Įveskite norimą pradinę įmoką
Įveskite sutarties trukmę
Pasirinkite pageidautiną palūkanų normą
Nuo:
€25490
Mėnesio įmoka nuo:
€360

 

Grakščios ir dinamiškos modelio „Eclipse Cross“ formos kuria tokį pat jaudinantį įspūdį ir įkvepia kaip ir šviesos žiedas, susidarantis visiško užtemimo metu. Itin sodri raudona naujojo automobilio kėbulo spalva primena švytintį saulės žiedą, matomą iš už mėnulio. Pavadinimas „Eclipse“, pirmąkart suteiktas Jungtinėse Amerikos Valstijose nuo 1989 m. leidžiamam populiariajam kupė modeliui, dabar yra derinamas su žodžiu „Cross“ (angliškojo žodžio „crossover“ (liet. sportinis visureigis) trumpinys). Pavadinimas „Eclipse Cross“ yra suteiktas naujajam modeliui, perkeliančiam vairavimo malonumą į aukštesnį lygmenį.

Sportiškas, kruopščiai įrengtas salonas privers Jūsų širdį plakti greičiau ir sustiprins vairavimo malonumą. Kiekviena detalė yra sukurta taip, kad padėtų išlaikyti dėmesį ir neprarasti kontrolės. Taigi, automobiliui reaguojant į kiekvieną Jūsų judesį, mėgausitės intuityviu vairavimu.

 

Sistema S-AWC, kurią sudaro elektroninė keturių varančiųjų ratų kontrolės funkcija ir firminė „Mitsubishi Motors“ sistema „Active Yaw Control“ (AYC), kuri stabdydama optimaliai paskirsto sukimo momentą kairės ir dešinės pusės ratams, kelyje teikia dar daugiau pasitikėjimo savimi. Net jei netyčia paspausite stabdžių pedalą arba per stipriai spustelėsite greičio pedalą sniegu padengtame posūkyje, be didesnių pastangų išlaikysite kontrolę, nes sistema S-AWC, įvertindama kelio sąlygas realiuoju laiku ir reguliuodama stabdžius bei galinį diferencialą, pagerina automobilio valdymą. Įspėjamoji lemputė prietaisų skydelyje praneša apie sistemos S-AWC būseną. Norėdami pagerinti valdymo tikslumą posūkiuose, stabilumą važiuojant tiesiai ir manevringumą slidžiame kelyje, galite rinktis AUTO, SNOW arba GRAVEL režimą, atsižvelgdami į kelio sąlygas

Eclipse Cross
Kiek kilometrų nuvažiuojate per metus?
Benzinas
Kuro sąnaudos
7.00 l/100 km
CO2 emisija
159 g/km
Taršos mokesčio dydis
50.00 €
Metinės išlaidos kurui
7.00

Skaičiuoklė leidžia susipažinti su orientacine informacija apie išlaidas kurui per pasirinktą metinį nuvažiuojamą atstumą. Taip pat ji apžvelgia bendrą informaciją apie automobilio modelio kuro sąnaudas, taršą bei taršos mokesčio dydį. 

Nuo:
€25490
Mėnesio įmoka nuo:
€360
Pasirink partnerio pasiūlymą
2.15%
Išvalyti
Pasirinkite banko pasiūlymą arba įrašykite palūkanų normą patys
Banko pavadinimas
Procentai
Aprašymas
Swedbank
2.29%
Minimali palūkanų marža
Citadele
1.49%
(+ 6 mėnesių Euribor) Elektromobiliams ar itin mažos emisijos automobiliams
SEB
2.10%
Minimali palūkanų marža (+ 6 mėn. Euribor)
Luminor
2.39%
Minimali palūkanų marža (+ 3 mėn. Euribor)
Šiaulių bankas
1.89%
(+ 6 mėnesių Euribor) Hibridiniams automobiliams arba automobiliams su mažo galingumo vidaus degimo varikliu
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Įrašykite orientacines palūkanas patys
Bandomoji versija

Sveiki atvykę į Naujų ratų bandomąją versiją

Daugelis funkcijų yra veikiančios, tačiau galimi jų veikimo sutrikimai. Galimi ir pateikiamos informacijos netikslumai. 

Jeigu turite komentarų ar pasiūlymų - laukiame jūsų el. laiškų info@naujiratai.lt

Naujiratai.lt komanda

Ar reikia pagalbos su dominančiu automobiliu?

Parašyk mums kokio automobilio ieškai arba koks domina ir mes pasistengsime atsiradus geram pasiūlymui juo su tavimi pasidalinsime! 

Sutinku su taisyklėmis