Įveskite norimą pradinę įmoką
Įveskite sutarties trukmę
Pasirinkite pageidautiną palūkanų normą
Nuo:
€43000
Mėnesio įmoka nuo:
€669

Prieš daugiau nei 60 metų pirmosios kartos „Toyota Land Cruiser“ įveikė Fudži kalną. Šis rėminės konstrukcijos visureigis yra toks pat nepranokstamas ir šiandien. Jis nepaliauja džiuginęs visą pasaulį savo atkaklumu bei gebėjimu nugabenti visur, kur tik pageidausite, ir saugiai parvežti atgal. Šiandien naujasis „Land Cruiser“ yra tiesiog nepralenkiamas: jis pasirodo su pažangesnėmis važiavimo keliu ir bekele technologijomis, gausesne saugos įranga ir yra dar pajėgesnis kovoti su įvairiais kelionės iššūkiais.


Modernesnis kėbulo stilius dar labiau sustiprina naujojo „Land Cruiser“ reputaciją. Kiekviena linija turi aiškią paskirtį, pradedant nuo variklio dangčio ir baigiant aukščiau įrengtais priekiniais žibintais bei grotelių vėdinimo angomis, kad būtų pagerinta apsauga ir maksimaliai padidintas įveikiamas brastos gylis. Stilingi itin blizgūs 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai sukuria dinamiškesnį ir modernesnį profilį. Galinė automobilio dalis išsiskiria naujo dizaino žibintų bloku su LED stabdymo šviesomis.


„Land Cruiser” yra vienas techniškai pažangiausių, saugiausių ir lengviausiai valdomų automobilių su 4WD sistema. Gausų sistemų arsenalą papildė nauja įranga: keliaujant sunkiai įveikiamais maršrutais padeda galinis TORSEN® riboto slydimo diferencialas (LSD), paviršiaus po automobiliu vaizdo ir priekinio vaizdo pateikimo funkcijos, taip pat aplinkos ir panoraminio vaizdo monitoriai. Šiame automobilyje yra važiavimo režimo pasirinkimo sistema (Drive Mode Select System), taip pat elektra valdoma kinetinė dinaminės pakabos Sistema (KDSS), kuri optimizuoja priekinių ir galinių stabilizatorių veikimą.


„Land Cruiser” salone patobulinta komforto įranga: pritaikytos vėdinamos priekinės sėdynės, elektra valdomas šildomas priekinis langas ir šildomi ploviklio purkštukai. Jame taip pat įrengtas naujas prietaisų skydelis, atnaujinto dizaino centrinė konsolė, kurioje integruota Toyota Touch® 2 with Go multimedijos sistema su 8 colių ekranu, ir ergonomiškesni valdikliai. Pavaros sistemos, važiavimo režimų ir komforto įrangos jungiklius lengva valdyti bet kokiomis sąlygomis.

 

Land Cruiser
Kiek kilometrų nuvažiuojate per metus?
Dyzelinas
Kuro sąnaudos
9.50 l/100 km
CO2 emisija
237 g/km
Taršos mokesčio dydis
366.00 €
Metinės išlaidos kurui
9.50

Skaičiuoklė leidžia susipažinti su orientacine informacija apie išlaidas kurui per pasirinktą metinį nuvažiuojamą atstumą. Taip pat ji apžvelgia bendrą informaciją apie automobilio modelio kuro sąnaudas, taršą bei taršos mokesčio dydį. 

Nuo:
€43000
Mėnesio įmoka nuo:
€669
Pasirink partnerio pasiūlymą
2.15%
Išvalyti
Pasirinkite banko pasiūlymą arba įrašykite palūkanų normą patys
Banko pavadinimas
Procentai
Aprašymas
Swedbank
2.29%
Minimali palūkanų marža
Citadele
1.49%
(+ 6 mėnesių Euribor) Elektromobiliams ar itin mažos emisijos automobiliams
SEB
2.10%
Minimali palūkanų marža (+ 6 mėn. Euribor)
Luminor
2.39%
Minimali palūkanų marža (+ 3 mėn. Euribor)
Šiaulių bankas
1.89%
(+ 6 mėnesių Euribor) Hibridiniams automobiliams arba automobiliams su mažo galingumo vidaus degimo varikliu
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Įrašykite orientacines palūkanas patys
Bandomoji versija

Sveiki atvykę į Naujų ratų bandomąją versiją

Daugelis funkcijų yra veikiančios, tačiau galimi jų veikimo sutrikimai. Galimi ir pateikiamos informacijos netikslumai. 

Jeigu turite komentarų ar pasiūlymų - laukiame jūsų el. laiškų info@naujiratai.lt

Naujiratai.lt komanda

Ar reikia pagalbos su dominančiu automobiliu?

Parašyk mums kokio automobilio ieškai arba koks domina ir mes pasistengsime atsiradus geram pasiūlymui juo su tavimi pasidalinsime! 

Sutinku su taisyklėmis