Įveskite norimą pradinę įmoką
Įveskite sutarties trukmę
Pasirinkite pageidautiną palūkanų normą
Nuo:
€21500
Mėnesio įmoka nuo:
€290

Po 12 metų laikas pasakyti „sudie“ populiariam „Toyota“ universalui „Auris Touring Sports“, kurį nuo šiol vadinsime mums gerai pažįstamu perkamiausio automobilio pasaulyje vardu – „Corolla Touring Sports“. Prasideda nauja atgimusio „Corolla“ universalo era, kuri bus pažymėta įkvepiančiu dizainu ir universalumu, nepriekaištingu valdymu, stabilumu kelyje ir, žinoma, erdvumu, kuriuo mėgausitės kaskart sėdę prie „Corolla Touring Sports“ vairo.


Naujasis „Corolla Touring Sports“ universalas įsiliejo į „Toyota“ hibridinių modelių šeimą ir pasiūlys net du hibridinius variklius, o visiškai nauja pasaulinė „Toyota“ konstrukcijos platforma TNGA bei dar labiau ištobulinta saugumo įrangos sistema „Toyota Safety Sense“ tik dar kartą patvirtins, kad tai automobilis, kuriuo galima visiškai pasikliauti metų metus.


Pagaliau sulaukėme „Toyota Corolla“ hibrido, tad nuo šiol šiuo žaviu automobiliu galėsite leistis į bet kokias keliones, nesukdami galvos dėl degalų sąnaudų ar emisijų rodiklių. Jums tikrai patiks tylus važiavimas elektros režimu ir tiesiog mėgausitės savaime įsikraunančio hibrido privalumais. Nuo šiol galite rinktis vieną iš dviejų – 1,8 l (122 AG) arba 2,0 l (180 AG) darbinio tūrio – „Corolla Touring Sports“ hibrido versijų, atsižvelgiant į Jūsų vairavimo stilių ir poreikius. Benzininių variklių gerbėjams – „Corolla Touring Sports“ 1,2 l (116 AG) Turbo versija.

 

Nauja „Corolla Touring Sports“ konstrukcijos platforma TNGA yra visų „Toyota" ateities galios agregatų ir automobilių konstrukcinis pagrindas. Ji iš esmės keičia „Toyota" automobilių projektavimo, konstravimo ir gamybos būdus. Būtent jos dėka galėsite mėgautis pasitikėjimą keliančiu, natūraliu vairavimu, kuriam nestigs nei Jūsų pageidaujamos galios, nei tikslumo. Žemas „Corolla Touring Sports“ svorio centras ir nepriekaištingai subalansuota pakaba perteiks stulbinamą valdymo ir stabilumo patirtį sėdint prie šio automobilio vairo.

 

Corolla Touring Sports
Kiek kilometrų nuvažiuojate per metus?
Benzinas
Kuro sąnaudos
6.30 l/100 km
CO2 emisija
143 g/km
Taršos mokesčio dydis
33.00 €
Metinės išlaidos kurui
6.30

Skaičiuoklė leidžia susipažinti su orientacine informacija apie išlaidas kurui per pasirinktą metinį nuvažiuojamą atstumą. Taip pat ji apžvelgia bendrą informaciją apie automobilio modelio kuro sąnaudas, taršą bei taršos mokesčio dydį. 

Nuo:
€21500
Mėnesio įmoka nuo:
€290
Pasirink partnerio pasiūlymą
2.15%
Išvalyti
Pasirinkite banko pasiūlymą arba įrašykite palūkanų normą patys
Banko pavadinimas
Procentai
Aprašymas
Swedbank
2.29%
Minimali palūkanų marža
Citadele
1.49%
(+ 6 mėnesių Euribor) Elektromobiliams ar itin mažos emisijos automobiliams
SEB
2.10%
Minimali palūkanų marža (+ 6 mėn. Euribor)
Luminor
2.39%
Minimali palūkanų marža (+ 3 mėn. Euribor)
Šiaulių bankas
1.89%
(+ 6 mėnesių Euribor) Hibridiniams automobiliams arba automobiliams su mažo galingumo vidaus degimo varikliu
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Įrašykite orientacines palūkanas patys
Bandomoji versija

Sveiki atvykę į Naujų ratų bandomąją versiją

Daugelis funkcijų yra veikiančios, tačiau galimi jų veikimo sutrikimai. Galimi ir pateikiamos informacijos netikslumai. 

Jeigu turite komentarų ar pasiūlymų - laukiame jūsų el. laiškų info@naujiratai.lt

Naujiratai.lt komanda

Ar reikia pagalbos su dominančiu automobiliu?

Parašyk mums kokio automobilio ieškai arba koks domina ir mes pasistengsime atsiradus geram pasiūlymui juo su tavimi pasidalinsime! 

Sutinku su taisyklėmis