Įveskite norimą pradinę įmoką
Įveskite sutarties trukmę
Pasirinkite pageidautiną palūkanų normą
Nuo:
€27100
Mėnesio įmoka nuo:
€389

Naujas dailių reljefiškų formų „Toyota C-HR“ visureigis su greitai reaguojančia ir įkvepiančia hibridine sistema – tikras harmonijos pliūpsnis gyvenant aktyvų gyvenimą. Galite pamiršti nuolatinį stabčiojimą. Metas atrasti savo judėjimo tempą miesto erdvėje sėdint už naujojo „Toyota C-HR“ vairo.


Jei Jūsų dėmesį patraukė „Toyota C-HR“, ko gero Jums reikia lyderio poziciją užimančio šiuolaikiško ir stilingo automobilio, savyje sujungiančio ateities technologijas. Tokio, kuris žadintų emocijas ir įkūnytų visus pasiekimus. Kuris Jums kasdien patikimai tarnautų, įkvėptų ir džiugintų.


Visiškai nauja „C-HR“ konstrukcijos platforma TNGA, specialiai šiam modeliui sukurta JBL audio (576W) sistema, „Toyota Safety Sense“ saugos įrangos paketas, Toyota Touch® 2 multimedijos valdymo sistema su 8 colių jutikliniu ekranu – tai vos kelios detalės, kurios džiugins kiekvienos kelionės metu.


Daugiabriaunio deimanto įkvėptas „Toyota C-HR“ su skrupulingai nugludintomis, reljefiškomis ir šiuolaikišką įvaizdį sukuriančiomis formomis akivaizdžiai išsiskiria iš kitų. Išpuoselėta ir kruopščiai apgalvota kiekviena elegantiško, gundančio ir skoningo „Toyota C-HR“ dizaino detalė. Judėjimo pojūtis sukuriamas net automobiliui stovint. Su šiuo automobiliu kiekvienam lemta tapti urbanistinio stiliaus ikona.


Aistra lenktynėms degančių inžinierių sukonstruotas „Toyota C-HR“ yra manevringas kaip dinamiškas hečbekas ir komfortiškas kaip visureigis. Vos spustelėjus greičio pedalą, „C-HR“ iškart pagreitėja. Jis žaibiškai reaguoja ir į vairo pasukimą, išlikdamas visiškai stabilus. Su „Toyota Safety Sense“ saugumo įrangos technologijomis saugu leistis į kelią, kad ir kokios susiklostys aplinkybės.

 

C-HR
Kiek kilometrų nuvažiuojate per metus?
Benzinas
Kuro sąnaudos
4.90 l/100 km
CO2 emisija
130 g/km
Taršos mokesčio dydis
Taršos mokestis netaikomas
Metinės išlaidos kurui
4.90

Skaičiuoklė leidžia susipažinti su orientacine informacija apie išlaidas kurui per pasirinktą metinį nuvažiuojamą atstumą. Taip pat ji apžvelgia bendrą informaciją apie automobilio modelio kuro sąnaudas, taršą bei taršos mokesčio dydį. 

Nuo:
€27100
Mėnesio įmoka nuo:
€389
Pasirink partnerio pasiūlymą
2.15%
Išvalyti
Pasirinkite banko pasiūlymą arba įrašykite palūkanų normą patys
Banko pavadinimas
Procentai
Aprašymas
Swedbank
2.29%
Minimali palūkanų marža
Citadele
1.49%
(+ 6 mėnesių Euribor) Elektromobiliams ar itin mažos emisijos automobiliams
SEB
2.10%
Minimali palūkanų marža (+ 6 mėn. Euribor)
Luminor
2.39%
Minimali palūkanų marža (+ 3 mėn. Euribor)
Šiaulių bankas
1.89%
(+ 6 mėnesių Euribor) Hibridiniams automobiliams arba automobiliams su mažo galingumo vidaus degimo varikliu
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Įrašykite orientacines palūkanas patys
Bandomoji versija

Sveiki atvykę į Naujų ratų bandomąją versiją

Daugelis funkcijų yra veikiančios, tačiau galimi jų veikimo sutrikimai. Galimi ir pateikiamos informacijos netikslumai. 

Jeigu turite komentarų ar pasiūlymų - laukiame jūsų el. laiškų info@naujiratai.lt

Naujiratai.lt komanda

Ar reikia pagalbos su dominančiu automobiliu?

Parašyk mums kokio automobilio ieškai arba koks domina ir mes pasistengsime atsiradus geram pasiūlymui juo su tavimi pasidalinsime! 

Sutinku su taisyklėmis