Įveskite norimą pradinę įmoką
Įveskite sutarties trukmę
Pasirinkite pageidautiną palūkanų normą
Nuo:
€25400
Mėnesio įmoka nuo:
€359

Solidi, išraiškinga išvaizda spinduliuoja neprilygstamą rafinuotumą, patikimumą ir efektyvumą kelyje – nuo įspūdingo priekio iki itin patrauklaus galo – modelis OUTLANDER žada neprilygstamą miesto visureigio vairavimo malonumą.


Modelį OUTLANDER vairuoti itin malonu – puikia kokybe pasižymintis automobilis greitai ir tiksliai reaguoja į kiekvieną vairuotojo judesį. Erdvus bagažo skyrius ir patogios sėdynės, kokybiškos medžiagos ir kiti neprilygstami patogumai – kiekviena smulkmena apgalvota taip, kad galėtumėte mėgautis savo kelione.


Atidarykite modelio OUTLANDER dureles ir pasinerkite į visišką komfortą. Dėmesys kiekvienai smulkmenai – nuo apdailos medžiagų tekstūros iki akcentinių elementų – rodo automobilių gamintojo „Mitsubishi“ dizainerių atsidavimą siekiant suteikti vairuotojui ir keleiviams visiškos prabangos įspūdį. Modelio OUTLANDER salonas yra ne tik patrauklus, bet ir funkcionalus. Čia įrengta dviejų zonų oro kondicionavimo sistema ir lanksčiai reguliuojamos sėdynės, užtikrinančios malonų važiavimą net ir ilgose kelionėse. Vairuotojams daugiau patogumo teikia elektra valdomas bagažinės dangtis ir beraktė valdymo sistema. Jūsų laukia tikras vairavimo malonumas – įsėskite į OUTLANDER automobilį ir įsitikinkite patys.


Modelio OUTLANDER kūrėjai stengėsi sumažinti variklio vibraciją ir skleidžiamą triukšmą. Naujojo tipo švytuokline technologija pagrįsta variklio montavimo komponentų sistema sugeria variklio virpesius priekine ir galine kryptimi, pastebimai sumažindama juntamą variklio vibraciją ir triukšmą. Be to, buvo pagerinta modelio OUTLANDER A statramsčio, šoninio vaizdo veidrodėlių ir sandarinimo gumų, t. y. komponentų, dėl kurių girdimas vėjo pasipriešinimo keliamas triukšmas, forma. Naujajame modelyje įrengtas atnaujintas prietaisų skydelis, kilimėliai ir lubų apmušalai, pasižymintys geresnėmis triukšmą mažinančiomis savybėmis. Triukšmas salone buvo dar labiau sumažintas, tinkamai sureguliavus pakabos sistemą ir parinkus naujo tipo padangas.

 

 

Outlander
Kiek kilometrų nuvažiuojate per metus?
Benzinas
Kuro sąnaudos
7.70 l/100 km
CO2 emisija
173 g/km
Taršos mokesčio dydis
83.00 €
Metinės išlaidos kurui
7.70

Skaičiuoklė leidžia susipažinti su orientacine informacija apie išlaidas kurui per pasirinktą metinį nuvažiuojamą atstumą. Taip pat ji apžvelgia bendrą informaciją apie automobilio modelio kuro sąnaudas, taršą bei taršos mokesčio dydį. 

Nuo:
€25400
Mėnesio įmoka nuo:
€359
Pasirink partnerio pasiūlymą
2.15%
Išvalyti
Pasirinkite banko pasiūlymą arba įrašykite palūkanų normą patys
Banko pavadinimas
Procentai
Aprašymas
Swedbank
2.29%
Minimali palūkanų marža
Citadele
1.49%
(+ 6 mėnesių Euribor) Elektromobiliams ar itin mažos emisijos automobiliams
SEB
2.10%
Minimali palūkanų marža (+ 6 mėn. Euribor)
Luminor
2.39%
Minimali palūkanų marža (+ 3 mėn. Euribor)
Šiaulių bankas
1.89%
(+ 6 mėnesių Euribor) Hibridiniams automobiliams arba automobiliams su mažo galingumo vidaus degimo varikliu
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Įrašykite orientacines palūkanas patys
Bandomoji versija

Sveiki atvykę į Naujų ratų bandomąją versiją

Daugelis funkcijų yra veikiančios, tačiau galimi jų veikimo sutrikimai. Galimi ir pateikiamos informacijos netikslumai. 

Jeigu turite komentarų ar pasiūlymų - laukiame jūsų el. laiškų info@naujiratai.lt

Naujiratai.lt komanda

Ar reikia pagalbos su dominančiu automobiliu?

Parašyk mums kokio automobilio ieškai arba koks domina ir mes pasistengsime atsiradus geram pasiūlymui juo su tavimi pasidalinsime! 

Sutinku su taisyklėmis