Įveskite norimą pradinę įmoką
Įveskite sutarties trukmę
Pasirinkite pageidautiną palūkanų normą
Nuo:
€37850
Mėnesio įmoka nuo:
€578

Leiskite Jums pristatyti visų laikų rafinuočiausią, universaliausią ir erdviausią MINI. Sėdus prie MINI Clubman vairo, Jums atsivers durys į naujus jaudinančius horizontus. Į penkiavietį šešių durų MINI Clubman galėsite pasiimti viską, ko Jums prireiks kelionei. Erdvią bagažinę galima dar labiau padidinti iki 1250 litrų talpos, kad Jums pakaktų vietos visiems savo planams įgyvendinti. Puiki ALL4 visų varančiųjų ratų pavara užtikrina pilną automobilio valdymą bet kokiame kelyje - tai idealus automobilis bet kokioje situacijoje, bet kokiu oru.

 

Elegantiškasis MINI Clubman yra tobulas stiliaus, funkcionalumo ir išradimų derinys. Sumaniai suprojektuotame jo viduje nepaprastai erdvu. Skrupulingas meistriškumas čia apjungtas su aukščiausios kokybės medžiagomis ir pažangiausiomis vairuotojo erdvės technologijomis. Čia jausitės išskirtinai patogiai ir nuostabiai.

 

Atkaklaus, bet estetiško MINI Clubman išorė spinduliuoja Jūsų asmenybę ir preciziškumą. Tikslios linijos ir užtikrinti kontūrai susilieja į subtiliai išraiškingą dizainą bei neabejotino autoriteto pojūtį. Aptakų automobilio siluetą idealiai papildo atletiškas stotas ir platus galas. Veržliomis briaunų linijomis žvilgsnis krypsta link išskirtinių perskirtų bagažinės durelių, atveriančių beribes galimybes.

 

Kiekviena MINI Clubman linija, kiekviena kreivė sukurta jaudinti ir žavėti. Tvirtą automobilio stotą atkartoja naujos, traukiančios akį priekinės grotelės, suteikiančios MINI Clubman unikalią, valdingą išraišką. Grotelių korpuso dizainas atnaujintas - dailesni, aptakesni jų kontūrai dar labiau sustiprina charizmatišką išvaizdą, kokią grotelių spalvą bepasirinktumėte: chromo ar naująją Piano Black juodą. Įspūdį dar labiau sustiprina naujieji LED žibintai, taip pat įrėminti stilingos Piano Black juodos spalvos korpuse, ir išskirtiniai LED rūko žibintai.

 

 

Clubman
Kiek kilometrų nuvažiuojate per metus?
Benzinas
Kuro sąnaudos
6.10 l/100 km
CO2 emisija
139 g/km
Taršos mokesčio dydis
17.00 €
Metinės išlaidos kurui
6.10

Skaičiuoklė leidžia susipažinti su orientacine informacija apie išlaidas kurui per pasirinktą metinį nuvažiuojamą atstumą. Taip pat ji apžvelgia bendrą informaciją apie automobilio modelio kuro sąnaudas, taršą bei taršos mokesčio dydį. 

Nuo:
€37850
Mėnesio įmoka nuo:
€578
Pasirink partnerio pasiūlymą
2.15%
Išvalyti
Pasirinkite banko pasiūlymą arba įrašykite palūkanų normą patys
Banko pavadinimas
Procentai
Aprašymas
Swedbank
2.29%
Minimali palūkanų marža
Citadele
1.49%
(+ 6 mėnesių Euribor) Elektromobiliams ar itin mažos emisijos automobiliams
SEB
2.10%
Minimali palūkanų marža (+ 6 mėn. Euribor)
Luminor
2.39%
Minimali palūkanų marža (+ 3 mėn. Euribor)
Šiaulių bankas
1.89%
(+ 6 mėnesių Euribor) Hibridiniams automobiliams arba automobiliams su mažo galingumo vidaus degimo varikliu
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Įrašykite orientacines palūkanas patys
Bandomoji versija

Sveiki atvykę į Naujų ratų bandomąją versiją

Daugelis funkcijų yra veikiančios, tačiau galimi jų veikimo sutrikimai. Galimi ir pateikiamos informacijos netikslumai. 

Jeigu turite komentarų ar pasiūlymų - laukiame jūsų el. laiškų info@naujiratai.lt

Naujiratai.lt komanda

Ar reikia pagalbos su dominančiu automobiliu?

Parašyk mums kokio automobilio ieškai arba koks domina ir mes pasistengsime atsiradus geram pasiūlymui juo su tavimi pasidalinsime! 

Sutinku su taisyklėmis