Nuo:
€122065
Mėnesio įmoka nuo:
€2,060

Ambicingas: išvaizdus stovis. Užburiantis: ties kiekviena detale. Iškart atpažįsta kiekvienas, svajojantis apie tikrą lenktynių automobilį: nepakartojama išvaizda.

Toli priekyje: Mercedes-AMG GT priekio dizainas. Įvairūs automobilių sportui būdingi elementai sukuria dinamišką išvaizdą. Itin ilgas, žemai slenkantis variklio dangtis nustato kryptį.


Mercedes-AMG GT suderina savyje autentiško sportinio automobilio savybes, segmentui būdingą technologinį pranašumą ir aukšto lygio praktiškumą. Su didžiausiu galimu greičiu nuo 304 km/h ir įsibegėjimu nuo 0 iki 100 km/h per 4,0 sekundės Mercedes-AMG GT S optimaliai prisitaiko prie sportiško gyvenimo būdo. Jis puikiai išreiškia AMG Performance prekės ženklo esmę.


Ar piko valandomis, ar ilgose kelionėse per naktį, ar važiuojant nežinomais maršrutais – jūsų Mercedes-AMG GT išlaisvins jus nuo įtampos stresinėse situacijose. Už šito slypi koncepcija, kuri kiekvieną važiavimą Mercedes-Benz automobiliu daro saugesnį ir nepakartojamą: Mercedes-Benz Intelligent Drive. Nes laikas, kurį jūs praleidžiate vairuodami, yra jūsų laikas. Laikas atsipalaiduoti. Laikas pasisemti energijos. Kad savo tikslą pasiektumėte saugiai ir atsipalaidavę.

 

Priekyje įrengtas variklis ir AMG SPEEDSHIFT DCT 7G prie tilto užtikrina optimalų Mercedes-AMG GT svorio paskirstymą – 47 % priekiniam tiltui ir 53 % galiniam tiltui. Kartu su pažemintu transporto priemonės svorio centru ji užtikrina ekstermalų manevringumą ir didelį greitį posūkių metu. Juk galiausiai: lenktynių rezultatas nulemiamas posūkiuose.

 
 
 
 
 
AMG GT coupe
Kiek kilometrų nuvažiuojate per metus?
Benzinas
Kuro sąnaudos
9.10 l/100 km
CO2 emisija
209 g/km
Taršos mokesčio dydis
210.00 €
Metinės išlaidos kurui
9.10

Skaičiuoklė leidžia susipažinti su orientacine informacija apie išlaidas kurui per pasirinktą metinį nuvažiuojamą atstumą. Taip pat ji apžvelgia bendrą informaciją apie automobilio modelio kuro sąnaudas, taršą bei taršos mokesčio dydį. 

Nuo:
€122065
Mėnesio įmoka nuo:
€2,060
Pasirink partnerio pasiūlymą
2.15%
Išvalyti
Pasirinkite banko pasiūlymą arba įrašykite palūkanų normą patys
Swedbank
2.29%
Minimali palūkanų marža
Swedbank
1.49%
(+ 6 mėnesių Euribor) Elektromobiliams ar itin mažos emisijos automobiliams
SEB
2.10%
Minimali palūkanų marža (+ 6 mėn. Euribor)
Luminor
2.39%
Minimali palūkanų marža (+ 3 mėn. Euribor)
Swedbank
1.89%
(+ 6 mėnesių Euribor) Hibridiniams automobiliams arba automobiliams su mažo galingumo vidaus degimo varikliu
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Įrašykite orientacines palūkanas patys
Bandomoji versija

Sveiki atvykę į Naujų ratų bandomąją versiją

Daugelis funkcijų yra veikiančios, tačiau galimi jų veikimo sutrikimai. Galimi ir pateikiamos informacijos netikslumai. 

Jeigu turite komentarų ar pasiūlymų - laukiame jūsų el. laiškų info@naujiratai.lt

Naujiratai.lt komanda

Ar reikia pagalbos su dominančiu automobiliu?

Parašyk mums kokio automobilio ieškai arba koks domina ir mes pasistengsime atsiradus geram pasiūlymui juo su tavimi pasidalinsime! 

Sutinku su taisyklėmis