Įveskite norimą pradinę įmoką
Įveskite sutarties trukmę
Pasirinkite pageidautiną palūkanų normą
Nuo:
€107569
Mėnesio įmoka nuo:
€1,805

Maserati Quattroporte yra istorijos, kuri siekia daugiau nei 100 metų, dalis. Tai ištvermės istorija. Istorija, kupina iššūkių. Ryžto niekuomet nepasiduoti ir laimėti. Ir daryti visa tai drąsiai itališku stiliumi. 1963 m. Maserati žengė nepaprastai drąsų žingsnį, pristatydami pirmąjį prabangų sportinį sedaną. V8 variklis, įrodęs savo galią trasoje, bei unikalaus dizaino prabangaus sedano kėbulas sukūrė visiškai naują klasę, kurią išdidžiai pristatėme pasauliui. Tai buvo visiškai nauja. Tuo metu tai buvo greičiausias pasaulyje sedanas. Taip gimė legendinis Quattroporte.


Naujasis modelis išlieka ištikimas itališkos kokybės tradicijai ir Maserati prabangos standartui. Drąsios linijos, sukuriančios unikaliai aerodinamiškas formas bei unikaliai itališką Quattroporte dizainą. Išraiškingai Maserati priekis, pažymėtas legendiniu trišakiu, garantuoja, kad tai – Maserati ikona. Ikona, kuri tęsia ilgametę itališko stiliaus bei lenktynių dvasios tradiciją.

 

Iš pirmo žvilgsnio suprasite, kad Maserati Quattroporte yra itin aerodinamiškas. Net unikaliai Maserati priekinės grotelės yra funkcinis aktyvios automobilio aerodinamikos elementas. Sistema užtikrina optimalią variklio temperatūros kontrolę, sumažina aerodinaminį pasipriešinimą ir vėliau pagerina degalų ekonomiją ir išmetamo CO2 kiekį. Dėl to Quattroporte Cx koeficientas yra išskirtinis – 0,28.

 

Dėl ilgos ratų bazės Quattroporte interjeras išsiskiria erdvumu. Stilingas dizainas bei kruopščiai apgalvotos detalės leis pasijusti lyg keliautumėte pirmosios klasės prabangoje. Daugybė interjero medžiagų bei atspalvių pasirinkimų bei išmanios technologijos padės sukurti unikaliai Jūsų komforto erdvę.

 

Quattroporte
Kiek kilometrų nuvažiuojate per metus?
Benzinas
Kuro sąnaudos
11.00 l/100 km
CO2 emisija
260 g/km
Taršos mokesčio dydis
216.00 €
Metinės išlaidos kurui
11.00

Skaičiuoklė leidžia susipažinti su orientacine informacija apie išlaidas kurui per pasirinktą metinį nuvažiuojamą atstumą. Taip pat ji apžvelgia bendrą informaciją apie automobilio modelio kuro sąnaudas, taršą bei taršos mokesčio dydį. 

Nuo:
€107569
Mėnesio įmoka nuo:
€1,805
Pasirink partnerio pasiūlymą
2.15%
Išvalyti
Pasirinkite banko pasiūlymą arba įrašykite palūkanų normą patys
Banko pavadinimas
Procentai
Aprašymas
Swedbank
2.29%
Minimali palūkanų marža
Citadele
1.49%
(+ 6 mėnesių Euribor) Elektromobiliams ar itin mažos emisijos automobiliams
SEB
2.10%
Minimali palūkanų marža (+ 6 mėn. Euribor)
Luminor
2.39%
Minimali palūkanų marža (+ 3 mėn. Euribor)
Šiaulių bankas
1.89%
(+ 6 mėnesių Euribor) Hibridiniams automobiliams arba automobiliams su mažo galingumo vidaus degimo varikliu
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Įrašykite orientacines palūkanas patys
Bandomoji versija

Sveiki atvykę į Naujų ratų bandomąją versiją

Daugelis funkcijų yra veikiančios, tačiau galimi jų veikimo sutrikimai. Galimi ir pateikiamos informacijos netikslumai. 

Jeigu turite komentarų ar pasiūlymų - laukiame jūsų el. laiškų info@naujiratai.lt

Naujiratai.lt komanda

Ar reikia pagalbos su dominančiu automobiliu?

Parašyk mums kokio automobilio ieškai arba koks domina ir mes pasistengsime atsiradus geram pasiūlymui juo su tavimi pasidalinsime! 

Sutinku su taisyklėmis