Įveskite norimą pradinę įmoką
Įveskite sutarties trukmę
Pasirinkite pageidautiną palūkanų normą
Nuo:
€43150
Mėnesio įmoka nuo:
€671

Range Rover dizaino filosofijos tęsinys. Modelis „Range Rover Evoque“ su išskirtinio dizaino kėbulu ir kupė primenančiu siluetu yra žavingas ankstesnio modelio, pelniusio daugybės žmonių simpatijų visame pasaulyje, įpėdinis.

 

Intuityviosios ir pažangios papildomai užsakomos modelio „Range Rover Evoque“ įrangos pakete numatyta sistema „Touch Pro Duo 1“, 12,3 colio sąveikusis vairuotojo ekranas, projekcinis ekranas ant priekinio stiklo ir garso sistema „Meridian Audio™“.

 

Šį kompaktišką miesto visureigį paprasta vairuoti važiuojant tiek įprastu keliu, tiek bekele, taip pat esant bet kokiam orui, taigi visada mėgausitės pasitikėjimo savimi teikiančiu vairavimu.

 

Galinio vaizdo veidrodėlis „ClearSight“5 ir sistema „ClearSight Ground View“6 yra pirmą kartą įdiegiami „Land Rover“ automobilyje. Šis pažangios įrangos derinys leidžia aiškiai matyti vaizdą, kuris paprastai yra blogai matomas, taigi teikia daugiau pasitikėjimo savimi važiuojant bekelės sąlygomis ar sudėtingose situacijose mieste.

 

Modelyje „Range Rover Evoque“ dera papildomų pastangų nereikalaujantis našumas ir rafinuoto važiavimo pojūtis įprastomis kelio sąlygomis, todėl jį itin malonu vairuoti. Automobilyje įdiegta nemažai pažangių sistemų, pavyzdžiui, aktyvioji varos sistema7 ir adaptyviosios dinamikos sistema8, taigi modelis „Range Rover Evoque“ užtikrina smagų vairavimą įvairiomis kelio ir aplinkos sąlygomis.

 

Modelyje „Range Rover Evoque“ dera rafinuoto važiavimo įspūdis įprastomis kelio sąlygomis ir puikus našumas bekelės sąlygomis, kurį užtikrina sistemos „Terrain Response“2*, „Wade Sensing“9 ir „Hill Descent Control“4.

 

Modelyje „Range Rover Evoque“ įrengtos naujo stiliaus sėdynės. Be to, salono apdailai siūlomas didesnis medžiagų pasirinkimas, įskaitant „Windsor“ stiliaus odą, aukščiausios kokybės „Kvadrat“ vilnos mišinius, „Dinamica®“ zomšą ir eukalipto pluošto tekstilę. Rinkitės elektra valdomas sėdynes, atminties, šildymo, vėsinimo ir masažo funkcijas.

 

RANGE ROVER EVOQUE
Kiek kilometrų nuvažiuojate per metus?
Benzinas
Kuro sąnaudos
9.00 l/100 km
CO2 emisija
195 g/km
Taršos mokesčio dydis
116.00 €
Metinės išlaidos kurui
9.00
Dyzelinas
Kuro sąnaudos
7.00 l/100 km
CO2 emisija
170 g/km
Taršos mokesčio dydis
133.00 €
Metinės išlaidos kurui
7.00

Skaičiuoklė leidžia susipažinti su orientacine informacija apie išlaidas kurui per pasirinktą metinį nuvažiuojamą atstumą. Taip pat ji apžvelgia bendrą informaciją apie automobilio modelio kuro sąnaudas, taršą bei taršos mokesčio dydį. 

Nuo:
€43150
Mėnesio įmoka nuo:
€671
Pasirink partnerio pasiūlymą
2.15%
Išvalyti
Pasirinkite banko pasiūlymą arba įrašykite palūkanų normą patys
Banko pavadinimas
Procentai
Aprašymas
Swedbank
2.29%
Minimali palūkanų marža
Citadele
1.49%
(+ 6 mėnesių Euribor) Elektromobiliams ar itin mažos emisijos automobiliams
SEB
2.10%
Minimali palūkanų marža (+ 6 mėn. Euribor)
Luminor
2.39%
Minimali palūkanų marža (+ 3 mėn. Euribor)
Šiaulių bankas
1.89%
(+ 6 mėnesių Euribor) Hibridiniams automobiliams arba automobiliams su mažo galingumo vidaus degimo varikliu
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Įrašykite orientacines palūkanas patys
Bandomoji versija

Sveiki atvykę į Naujų ratų bandomąją versiją

Daugelis funkcijų yra veikiančios, tačiau galimi jų veikimo sutrikimai. Galimi ir pateikiamos informacijos netikslumai. 

Jeigu turite komentarų ar pasiūlymų - laukiame jūsų el. laiškų info@naujiratai.lt

Naujiratai.lt komanda

Ar reikia pagalbos su dominančiu automobiliu?

Parašyk mums kokio automobilio ieškai arba koks domina ir mes pasistengsime atsiradus geram pasiūlymui juo su tavimi pasidalinsime! 

Sutinku su taisyklėmis