Įveskite norimą pradinę įmoką
Įveskite sutarties trukmę
Pasirinkite pageidautiną palūkanų normą
Nuo:
€53990
Mėnesio įmoka nuo:
€862

XJ yra apibrėžimas, koks turi būti prabangus automobilis. Tai išraiškingiausia grožio, prabangos ir galios kombinacija. Sklandus paklusnumas ir dinamiška vairavimo patirtis. Keleiviams - salonas, kuriame atsipalaiduojama. Joks kitas automobilis taip neatrodo ir nesukelia tokio jausmo, kaip XJ.

 

Susikurkite idealią erdvę sau XJ salone - raminanti aplinka stimuliuoja visus jūsų pojūčius. Atsipalaiduokite visiškoje prabangoje, apgaubiančiose minkščiausios odos sėdynėse, mėgaukitės šiuolaikiškomis medžiagomis, kurias itin malonu liesti - menkiausias detales galite išsirinkti patys. Pradėkite nuo vidaus spalvinių temų ir derinių pasirinkimo, tada pasvarstykite, kokių norėtumėt medžio apdailos intarpų. Tai Jūsų asmeniniai akcentai Jūsų erdvėje.

 

Kiekviena apdailos dalelė preciziškai pritaikyta konkrečiai vietai, tad visas automobilis nuo veidrodėlio iki veidrodėlio yra tiesiog tobulas. Pasirinkite Piano Black ar Carbon Fibre apdailą, jei mėgstate modernumą. Užbaikite rinkdamiesi atidžiai iš geriausių tiekėjų atrinktos odos sėdynes iš plačios spalvų gamos.

 

Dinamiška elgsena egzistuoja kiekviename XJ variklyje - užtikriname aukščiausio lygio galimybes ir valdymą. Visi trys varikliai derinami su 8 laipsnių automatine pavarų dėže ir yra itin tikslūs, sklandžiai perjungiamomis pavaromis bei efektyvūs degalų atžvilgiu. Gama apima nuostabų 3,0 l V6 275 AG turbininį dyzelinį, 3,0 l V6 340 AG turbokompresorinį benzininį ir 5,0 l V8 510 AG ir 550 AG turbokompresorinius benzininius variklius, galimus XJ Supersport ir XJR modeliuose.

 

XJ grožis nėra tik išorinis. Viduje slypi aliumininė monokoko konstrukcija, kuri yra ypatingai tvirta, bet lengva, ir pasižymi kone tobulu svorio paskirstymu.

 

Neįtikėtinas tvirtumas užtikrina saugesnį, preciziškesnį valdymą bei sugeria daug didesnę smūgio jėgą, nei plienas. Be to, lengvumas garantuoja geresnius degalų suvartojimo rodiklius bei sumažina CO2 emisijas. Tai ne viskas - 50% aliuminio naudojama iš perdirbtų žaliavų.

 

XF modelio automobilyje dera viskas – kategoriškas stilius, universalumas ir saugumas. Pažangiosios vairuotojams skirtos pagalbinės technologijos leidžia jums atsipalaiduoti žinant, kad XF modelis užtikrins jūsų saugumą, o jo praktiška bagažinė ir įvairios pažangios ir dar daugiau patogumo suteikiančios savybės padės jums išlaikyti savo gyvenimo būdą.

 

XF
Kiek kilometrų nuvažiuojate per metus?
Benzinas
Kuro sąnaudos
7.10 l/100 km
CO2 emisija
157 g/km
Taršos mokesčio dydis
50.00 €
Metinės išlaidos kurui
7.10
Dyzelinas
Kuro sąnaudos
5.50 l/100 km
CO2 emisija
115 g/km
Taršos mokesčio dydis
0.00 €
Metinės išlaidos kurui
5.50

Skaičiuoklė leidžia susipažinti su orientacine informacija apie išlaidas kurui per pasirinktą metinį nuvažiuojamą atstumą. Taip pat ji apžvelgia bendrą informaciją apie automobilio modelio kuro sąnaudas, taršą bei taršos mokesčio dydį. 

Nuo:
€53990
Mėnesio įmoka nuo:
€862
Pasirink partnerio pasiūlymą
2.15%
Išvalyti
Pasirinkite banko pasiūlymą arba įrašykite palūkanų normą patys
Banko pavadinimas
Procentai
Aprašymas
Swedbank
2.29%
Minimali palūkanų marža
Citadele
1.49%
(+ 6 mėnesių Euribor) Elektromobiliams ar itin mažos emisijos automobiliams
SEB
2.10%
Minimali palūkanų marža (+ 6 mėn. Euribor)
Luminor
2.39%
Minimali palūkanų marža (+ 3 mėn. Euribor)
Šiaulių bankas
1.89%
(+ 6 mėnesių Euribor) Hibridiniams automobiliams arba automobiliams su mažo galingumo vidaus degimo varikliu
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Įrašykite orientacines palūkanas patys
Bandomoji versija

Sveiki atvykę į Naujų ratų bandomąją versiją

Daugelis funkcijų yra veikiančios, tačiau galimi jų veikimo sutrikimai. Galimi ir pateikiamos informacijos netikslumai. 

Jeigu turite komentarų ar pasiūlymų - laukiame jūsų el. laiškų info@naujiratai.lt

Naujiratai.lt komanda

Ar reikia pagalbos su dominančiu automobiliu?

Parašyk mums kokio automobilio ieškai arba koks domina ir mes pasistengsime atsiradus geram pasiūlymui juo su tavimi pasidalinsime! 

Sutinku su taisyklėmis