Nuo:
€29990
Mėnesio įmoka nuo:
€440

Vienu jungiklio palietimu galite daugiau nei 50 kilometrų nuvažiuoti visiškai elektriniu režimu neteršdami aplinkos. Arba, jei norite mėgautis neribotu atstumu, galite tiesiog įjungti hibrido režimą ir važiuoti kur tik norite. Daugiau jokio nerimo. O pakeliui sustojus, galite tiesiog prisijungti ir įkrauti akumuliatorius, norėdami iki maksimumo padidinti važiavimo su elektra atstumą. „IONIQ Plug-in“ vairavimas reiškia visišką ramybę.

 

Įspūdingi, galingi „IONIQ Plug-in“ aerodinamiško korpuso komponentai puikiai sukurti sklandžiai veikti drauge. Harmoningas galinio aptako, apatinės stiklo srities, kombinuotųjų žibintų, kontrastuojančio buferio įdėklo ir išskirtinių mėlynos spalvos akcentų derinys patvirtina visišką „IONIQ Plug-in“ dizaino vientisumą.


Aktyvūs oro atvartai grotelėse automatiškai atsidaro ir užsidaro etapais, pagerindami aerodinaminį našumą. Išmaniosios pastovaus greičio valdymo sistemos (SCC) radaro jutiklis taip pat yra paslėptas chromo grotelėse. Išskirtinė mėlyno akcento juostelė žymi hibridinį modelį.

 

Įspūdingas, vėją skrodžiantis siluetas sukuria dinamišką įspūdį, o vairavimo stabilumą ir našumą užtikrina „IONIQ Plug-in“ novatoriškai naudojamas lengvas aliuminis ir ypač tvirtas plienas.


„ECO-DAS“ analizuoja kelio ir maršruto informaciją, kad padėtų pasiekti geriausią degalų vartojimo ekonomiškumą. Tiesiog iš anksto nustatykite tikslą navigacijos sistemoje ir „ECO-DAS“ iš anksto įspės, kada tikėtis sulėtėjimo, taip iki minimumo sumažinant stabdymą ir degalų suvartojimą. Su visiškai įkrautu akumuliatoriumi „IONIQ“ gali nuvažiuoti iki 63 km visiškai elektriniu režimu, esant idealioms sąlygoms. Kombinuotieji režimai (EV + hibridas) maksimalų atstumą padidina iki daugiau nei 1 100 km.

 

Įspūdingas 7 colių apžvalginis matuoklių skydas pasižymi aukštos raiškos spalvingu, ryškiu ir lengvai skaitomu TFT skystųjų kristalų ekranu.

 

IONIQ plug-in
Kiek kilometrų nuvažiuojate per metus?
Benzinas
Kuro sąnaudos
1.10 l/100 km
CO2 emisija
26 g/km
Taršos mokesčio dydis
Taršos mokestis netaikomas
Metinės išlaidos kurui
1.10

Skaičiuoklė leidžia susipažinti su orientacine informacija apie išlaidas kurui per pasirinktą metinį nuvažiuojamą atstumą. Taip pat ji apžvelgia bendrą informaciją apie automobilio modelio kuro sąnaudas, taršą bei taršos mokesčio dydį. 

Nuo:
€29990
Mėnesio įmoka nuo:
€440
Pasirink partnerio pasiūlymą
2.15%
Išvalyti
Pasirinkite banko pasiūlymą arba įrašykite palūkanų normą patys
Swedbank
2.29%
Minimali palūkanų marža
Swedbank
1.49%
(+ 6 mėnesių Euribor) Elektromobiliams ar itin mažos emisijos automobiliams
SEB
2.10%
Minimali palūkanų marža (+ 6 mėn. Euribor)
Luminor
2.39%
Minimali palūkanų marža (+ 3 mėn. Euribor)
Swedbank
1.89%
(+ 6 mėnesių Euribor) Hibridiniams automobiliams arba automobiliams su mažo galingumo vidaus degimo varikliu
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Įrašykite orientacines palūkanas patys
Bandomoji versija

Sveiki atvykę į Naujų ratų bandomąją versiją

Daugelis funkcijų yra veikiančios, tačiau galimi jų veikimo sutrikimai. Galimi ir pateikiamos informacijos netikslumai. 

Jeigu turite komentarų ar pasiūlymų - laukiame jūsų el. laiškų info@naujiratai.lt

Naujiratai.lt komanda

Ar reikia pagalbos su dominančiu automobiliu?

Parašyk mums kokio automobilio ieškai arba koks domina ir mes pasistengsime atsiradus geram pasiūlymui juo su tavimi pasidalinsime! 

Sutinku su taisyklėmis