Nuo:
€25990
Mėnesio įmoka nuo:
€369

Neįtikėtiną „i30 N“ našumą užtikrina greitai reaguojantis 2,0 litrų tiesioginio įpurškimo turbininis variklis su 250 AG standartiniame arba 275 AG, pasirinkus paketą „Performance“.


Aplinkinių dėmesys – ne tik dėl įtaigaus galios garso. Naujo „i30 N“ išraiškingi dizaino elementai ir pažemintas kėbulas atspindi jo našumą.


Išraiškingi priekiniai buferiai su didelėmis oro įsiurbimo angomis bei radiatoriaus grotelėmis, taip pat 19 col. ratlankiai su N logotipu ir efektyvūs stabdžiai su raudonais N aptakais yra įspūdinga našumo išraiška.


Aerodinamiškas galinis aptakas su trikampio formos stabdžių lempute, išraiškingu galiniu buferiu ir dvigubu sportiniu duslintuvu liudija neįtikėtiną našumą.


„i30 N“ sportinio automobilio unikalūs, didelio našumo dizaino elementai suderinti aptakiu, laikui nepavaldžiu „i30“ asortimento dizainu. Horizontalūs dienos šviesos žibintai su LED išdėstyti oro įleidimo angų viršuje iš abiejų automobilio priekinio buferio pusių, kuris padidina stabdymo aušinimą ir aerodinamiką.

 

„i30 N“ pasižymi didesne ratų arka, kurioje galima įrengti 18 arba 19 colių ratlankius (pasirinkus paketą „Performance“) su N logotipu. Panoraminis stiklinis stoglangis* virš priekinių ir galinių sėdynių užtikrina gryną orą ir puikų apšvietimą.

 

„i30 N“ vairuotojo kabina sukurta tiek valdymui, tiek patogumui. Ergonomika visiškai orientuota į vairuotoją ir vairuotojas kiekviename taške tiesiog susilieja su automobiliu. Sportinės sėdynės užtikrina puikią atramą bet kokioje situacijoje. Aukštos kokybės vidaus medžiagos ir tamsaus metalo intarpais paryškina „i30 N“ elegantiškus, sportiškus bruožus bei sportinę variklio prigimtį.

 

i30 N
Kiek kilometrų nuvažiuojate per metus?
Benzinas
Kuro sąnaudos
8.10 l/100 km
CO2 emisija
185 g/km
Taršos mokesčio dydis
160.00 €
Metinės išlaidos kurui
8.10

Skaičiuoklė leidžia susipažinti su orientacine informacija apie išlaidas kurui per pasirinktą metinį nuvažiuojamą atstumą. Taip pat ji apžvelgia bendrą informaciją apie automobilio modelio kuro sąnaudas, taršą bei taršos mokesčio dydį. 

Nuo:
€25990
Mėnesio įmoka nuo:
€369
Pasirink partnerio pasiūlymą
2.15%
Išvalyti
Pasirinkite banko pasiūlymą arba įrašykite palūkanų normą patys
Swedbank
2.29%
Minimali palūkanų marža
Swedbank
1.49%
(+ 6 mėnesių Euribor) Elektromobiliams ar itin mažos emisijos automobiliams
SEB
2.10%
Minimali palūkanų marža (+ 6 mėn. Euribor)
Luminor
2.39%
Minimali palūkanų marža (+ 3 mėn. Euribor)
Swedbank
1.89%
(+ 6 mėnesių Euribor) Hibridiniams automobiliams arba automobiliams su mažo galingumo vidaus degimo varikliu
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Įrašykite orientacines palūkanas patys
Bandomoji versija

Sveiki atvykę į Naujų ratų bandomąją versiją

Daugelis funkcijų yra veikiančios, tačiau galimi jų veikimo sutrikimai. Galimi ir pateikiamos informacijos netikslumai. 

Jeigu turite komentarų ar pasiūlymų - laukiame jūsų el. laiškų info@naujiratai.lt

Naujiratai.lt komanda

Ar reikia pagalbos su dominančiu automobiliu?

Parašyk mums kokio automobilio ieškai arba koks domina ir mes pasistengsime atsiradus geram pasiūlymui juo su tavimi pasidalinsime! 

Sutinku su taisyklėmis