Nuo:
€15290
Mėnesio įmoka nuo:
€181

Tai kompaktinis krosoveris su charakteriu. Skirtas tiems, kurie ieško išraiškingos išvaizdos kompaktiško automobilio už prieinamą kainą, pasižyminčio gausia įranga ir idealiai tinkančio važinėti mieste. Išskirtinai stilingų akcentų „i20 Active Cross Black Edition“ suteikia juodas blizgus stogas ir išoriniai veidrodėliai. Išorės dizaino stilių užbaigia juodi galiniai langai ir 16 col. lengvojo lydinio ratlankiai.

 

Specialaus modelio standartinė įranga apima 7 col. jutiklinį ekraną su „Bluetooth“, „Android Auto“ ir „Apple CarPlay“ (įdiegtomis iš anksto). Automobilio statymą palengvina galinio vaizdo kamera su dinaminiu kreipikliu.

 

Naujasis automobilis „i20 Active Cross“ demonstruoja savo drąsią dvasią akį traukiančių ryškių išorės dizaino elementų asortimentu, pvz., slydimo plokštėmis ir matiniais juodais apsauginiais lipdiniais.

 

Dideli apskriti priekiniai rūko žibintai* dar labiau sustiprina „i20 Active Cross“ priekį. Jie įmontuoti žemai, todėl papildomai puikiai apšviečia prasto matomumo sąlygomis. Išilginiai stogo bėgeliai yra praktiški ir pabrėžia tvirtą automobilio „i20 Active Cross“ išvaizdą. Sidabro spalvos apdaila dera prie priekinės ir galinės slydimo plokštės.

 

Ratų arkose sumontuoti apsauginiai lipdiniai, derantys prie šoninių slenksčių ir matinės juodos buferių apdailos. Integruotas galinis aptakas pagerina aerodinaminį našumą. Šio sportinio dizaino automobiliuose stabdžių žibintas montuojamas aukštai.


Automobilis „i20 Active Cross“ siūlo geriausią neprilygstamos salono erdvės ir plataus vidaus spalvų asortimento bei stiliaus elementų derinį, suteikiantį naują vidaus ir išorės išvaizdą.

 

i20 Active Cross
Kiek kilometrų nuvažiuojate per metus?
Benzinas
Kuro sąnaudos
5.90 l/100 km
CO2 emisija
134 g/km
Taršos mokesčio dydis
40.00 €
Metinės išlaidos kurui
5.90

Skaičiuoklė leidžia susipažinti su orientacine informacija apie išlaidas kurui per pasirinktą metinį nuvažiuojamą atstumą. Taip pat ji apžvelgia bendrą informaciją apie automobilio modelio kuro sąnaudas, taršą bei taršos mokesčio dydį. 

Nuo:
€15290
Mėnesio įmoka nuo:
€181
Pasirink partnerio pasiūlymą
2.15%
Išvalyti
Pasirinkite banko pasiūlymą arba įrašykite palūkanų normą patys
Swedbank
2.29%
Minimali palūkanų marža
Swedbank
1.49%
(+ 6 mėnesių Euribor) Elektromobiliams ar itin mažos emisijos automobiliams
SEB
2.10%
Minimali palūkanų marža (+ 6 mėn. Euribor)
Luminor
2.39%
Minimali palūkanų marža (+ 3 mėn. Euribor)
Swedbank
1.89%
(+ 6 mėnesių Euribor) Hibridiniams automobiliams arba automobiliams su mažo galingumo vidaus degimo varikliu
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Įrašykite orientacines palūkanas patys
Bandomoji versija

Sveiki atvykę į Naujų ratų bandomąją versiją

Daugelis funkcijų yra veikiančios, tačiau galimi jų veikimo sutrikimai. Galimi ir pateikiamos informacijos netikslumai. 

Jeigu turite komentarų ar pasiūlymų - laukiame jūsų el. laiškų info@naujiratai.lt

Naujiratai.lt komanda

Ar reikia pagalbos su dominančiu automobiliu?

Parašyk mums kokio automobilio ieškai arba koks domina ir mes pasistengsime atsiradus geram pasiūlymui juo su tavimi pasidalinsime! 

Sutinku su taisyklėmis