Įveskite norimą pradinę įmoką
Įveskite sutarties trukmę
Pasirinkite pageidautiną palūkanų normą
Nuo:
€20050
Mėnesio įmoka nuo:
€265

 

Naujasis modelis „Focus“ yra sukurtas taip, kad pagerintų Jūsų važiavimo patirtį visais įmanomais atžvilgiais. Šiame naujos kartos automobilyje įdiegta itin daug pažangių sistemų ir programų, pavyzdžiui, „Ford Co-Pilot360“ – įspūdingas vairuotojui skirtų pagalbinių sistemų, tokių kaip adaptyvi pastovaus greičio palaikymo sistema su funkcija „Stop and Go“ ir automobilio padėties išlaikymo eismo juostoje funkcija „Lane Centring“ bei automobilio sistema „Active Park Assist 2“, rinkinys. Veikdamos kartu, šios išmaniosios sistemos padeda kontroliuoti greitėjimą, stabdymą ir vairavimą. Tai yra papildomų pastangų nereikalaujančios ir itin naudingos sistemos, kurios privers susimąstyti, kaip išsiversdavote be jų anksčiau.

 

Sistemų rinkinį „Ford Co-Pilot360“ sudaro įvairios technologijos, kurios, veikdamos išvien, užtikrina patogesnio ir malonesnio nei kada nors anksčiau važiavimo pojūtį. Pavyzdžiui, adaptyvi pastovaus greičio palaikymo sistema su funkcija „Stop and Go“ automatiškai reguliuoja pastovų automobilio greitį, atsižvelgdama į priešakyje esančias transporto priemones. Jei eismas sustoja, variklis automatiškai išsijungia ir yra paleidžiamas, kai kelias atsilaisvina. Sistema atpažįsta greičio apribojimo ženklus ir atitinkamai nustato automobilio važiavimo greitį. Automobilio padėties išlaikymo eismo juostoje funkcija „Lane Centring“ padeda vairuoti automobilį, atsižvelgdama į kelio ženklinimą, taigi išlaiko automobilį eismo juostos centre.

 

Naujojo "Ford Focus" interjeras įspūdingas ne tik optiniais akcentais, bet ir erdve sėdintiems, tiek priekyje, tiek gale. Naujajame „Ford Focus“ dabar gale be didelių problemų įsitaisys 1,8 metro ūgio suaugęs žmogus.

 

Visame pasaulyje savo kokybe ir efektyvumu garsėjantys „Ford“ varikliai naujajame „Focus“ įrengiami kartu su 8 pavarų automatine arba 6 pavarų mechanine transmisija. Pirkdami naująjį modelį „Focus“ galite rinktis iš keleto galingų ir itin efektyvių variklių, kurių kuro sąnaudos prasideda tik nuo 3.5l/100km.

Focus
Kiek kilometrų nuvažiuojate per metus?
Benzinas
Kuro sąnaudos
6.00 l/100 km
CO2 emisija
133 g/km
Taršos mokesčio dydis
17.00 €
Metinės išlaidos kurui
6.00
Dyzelinas
Kuro sąnaudos
4.00 l/100 km
CO2 emisija
121 g/km
Taršos mokesčio dydis
0.00 €
Metinės išlaidos kurui
4.00

Skaičiuoklė leidžia susipažinti su orientacine informacija apie išlaidas kurui per pasirinktą metinį nuvažiuojamą atstumą. Taip pat ji apžvelgia bendrą informaciją apie automobilio modelio kuro sąnaudas, taršą bei taršos mokesčio dydį. 

Nuo:
€20050
Mėnesio įmoka nuo:
€265
Pasirink partnerio pasiūlymą
2.15%
Išvalyti
Pasirinkite banko pasiūlymą arba įrašykite palūkanų normą patys
Banko pavadinimas
Procentai
Aprašymas
Swedbank
2.29%
Minimali palūkanų marža
Citadele
1.49%
(+ 6 mėnesių Euribor) Elektromobiliams ar itin mažos emisijos automobiliams
SEB
2.10%
Minimali palūkanų marža (+ 6 mėn. Euribor)
Luminor
2.39%
Minimali palūkanų marža (+ 3 mėn. Euribor)
Šiaulių bankas
1.89%
(+ 6 mėnesių Euribor) Hibridiniams automobiliams arba automobiliams su mažo galingumo vidaus degimo varikliu
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Įrašykite orientacines palūkanas patys
Bandomoji versija

Sveiki atvykę į Naujų ratų bandomąją versiją

Daugelis funkcijų yra veikiančios, tačiau galimi jų veikimo sutrikimai. Galimi ir pateikiamos informacijos netikslumai. 

Jeigu turite komentarų ar pasiūlymų - laukiame jūsų el. laiškų info@naujiratai.lt

Naujiratai.lt komanda

Ar reikia pagalbos su dominančiu automobiliu?

Parašyk mums kokio automobilio ieškai arba koks domina ir mes pasistengsime atsiradus geram pasiūlymui juo su tavimi pasidalinsime! 

Sutinku su taisyklėmis