Įveskite norimą pradinę įmoką
Įveskite sutarties trukmę
Pasirinkite pageidautiną palūkanų normą
Nuo:
€36390
Mėnesio įmoka nuo:
€552Optinis traukos objektas ir kasdienybei tinkamas palydovas – Audi Q3 Sportback vienija kupė estetiką ir emocingumą su visureigio jėga ir funkcionalumu. Didžiulį važiavimo malonumą teikia didelė informacijos ir pramogų bei jungiamumo pasiūla, ir plati bazinė komplektacija.


Pasitikintis savimi, ekstravertiškas, sportiškas – taip pasirodo Audi Q3 Sportback. Priekinėje dalyje dominuoja aštuonkampio dizaino „Singleframe“ grotelės ir šoninės oro įleidimo angos. Vaizde iš šono aiškiai matomas kupė siluetas. Ilga elegantiška „pečių linija“ formuoja pagrindinę automobilio formą ir pabrėžia sportiškumą. Galinei daliai yra būdinga tolygiai nusileidžianti stogo linija, žemas galinis stiklas ir aštrių formų galiniai žibintai. Dėl mūsų lanksčios komplektacijos linijų koncepcijos Jūs turite galimybę pagal savo pageidavimus individualizuoti eksterjerą. Jei pasirinksite „S line“ paketą, Jūsų Audi Q3 Sportback taip pat bus aprūpintas kontrastinės spalvos bamperiais, 18 colių, 5 „V“ formos stipinų dizaino lengvojo lydinio ratlankiais bei apšviečiamomis apsauginėmis slenksčių juostomis su įdėklais iš aliuminio ir „S“ užrašais priekyje.


Patirkite Audi Q3 Sportback automobilyje mūsų naujausią informacijos ir pramogų kartą, perimtą tiesiogiai iš aukščiausios automobilių klasės. Bazinė komplektacija apima 10,25 colio dydžio skaitmeninį prietaisų skydelį. Pasirinktinai Jūs taip pat galite pasirinkti prietaisų skydelį „Audi virtual cockpit plus“, kurio 12,3 colio dydžio HD ekranas atvaizduoja tikslias ir ryškias animacijas bei aprūpina Jus svarbia automobilio informacija. Aukščiausios MMI informacijos ir pramogų sistemos versiją – MMI navigacijos sistemą „plus“ su „MMI touch“ Jūs galite valdyti, naudodami 10,1 colio dydžio ekraną vidurinėje konsolėje. Per įvairias sąsajas ir lizdus Jūs galite sujungti su automobiliu savo mobiliuosius galinius įrenginius1. Be to, pasinaudokite didele „Audi connect“ paslaugų pasiūla2.


Norėdami teikti Jums važiavimo malonumą, mes aprūpinome Audi Q3 Sportback bazinėje komplektacijoje technologijomis, kurios didina dinamiką kelyje: sportinė važiuoklė užtikrina gerą sukibimą. Progresyvi vairavimo sistema suteikia labiau tiesioginę vairavimo charakteristiką, pavyzdžiui, vingiuotuose užmiesčio keliuose ir pasukant. Naudodami „Audi drive select“ važiavimo dinamikos sistemą, Jūs galite šešiais skirtingais režimais daryti įtaką automobilio charakteristikoms. Sistema daro įtaką variklio ir pavarų dėžės nustatymams bei elektra reguliuojamų amortizatorių ir vairo stiprintuvo valdymui. Iš variklių (mišriosios degalų sąnaudos*: 7,7–4,7 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija*: 174–123 g/km) mes siūlome Jums 110 kW (150 AG) galios TDI agregatą arba 169 kW (230 AG) galios 2,0 litrų TFSI variklį.

Q3 Sportback
Kiek kilometrų nuvažiuojate per metus?
Benzinas
Kuro sąnaudos
6.20 l/100 km
CO2 emisija
129 g/km
Taršos mokesčio dydis
Taršos mokestis netaikomas
Metinės išlaidos kurui
6.20
Dyzelinas
Kuro sąnaudos
5.10 l/100 km
CO2 emisija
124 g/km
Taršos mokesčio dydis
0.00 €
Metinės išlaidos kurui
5.10

Skaičiuoklė leidžia susipažinti su orientacine informacija apie išlaidas kurui per pasirinktą metinį nuvažiuojamą atstumą. Taip pat ji apžvelgia bendrą informaciją apie automobilio modelio kuro sąnaudas, taršą bei taršos mokesčio dydį. 

Nuo:
€36390
Mėnesio įmoka nuo:
€552
Pasirink partnerio pasiūlymą
2.15%
Išvalyti
Užpildykite laukus bandomajam važiavimui
Pasirinkite banko pasiūlymą arba įrašykite palūkanų normą patys
Banko pavadinimas
Procentai
Aprašymas
Swedbank
2.29%
Minimali palūkanų marža
Citadele
1.49%
(+ 6 mėnesių Euribor) Elektromobiliams ar itin mažos emisijos automobiliams
SEB
2.10%
Minimali palūkanų marža (+ 6 mėn. Euribor)
Luminor
2.39%
Minimali palūkanų marža (+ 3 mėn. Euribor)
Šiaulių bankas
1.89%
(+ 6 mėnesių Euribor) Hibridiniams automobiliams arba automobiliams su mažo galingumo vidaus degimo varikliu
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Įrašykite orientacines palūkanas patys
Bandomoji versija

Sveiki atvykę į Naujų ratų bandomąją versiją

Daugelis funkcijų yra veikiančios, tačiau galimi jų veikimo sutrikimai. Galimi ir pateikiamos informacijos netikslumai. 

Jeigu turite komentarų ar pasiūlymų - laukiame jūsų el. laiškų info@naujiratai.lt

Naujiratai.lt komanda

Ar reikia pagalbos su dominančiu automobiliu?

Parašyk mums kokio automobilio ieškai arba koks domina ir mes pasistengsime atsiradus geram pasiūlymui juo su tavimi pasidalinsime! 

Sutinku su taisyklėmis