Įveskite norimą pradinę įmoką
Įveskite sutarties trukmę
Pasirinkite pageidautiną palūkanų normą
Nuo:
€34030
Mėnesio įmoka nuo:
€511Naujasis Audi Q3 yra šeimyninis visureigis ir apdovanotas puikiais visapusiškais talentais. Antrosios kartos jis ne tik vizualiai atrodo labiau pasitikintis savimi, bet ir turi ženkliai didesnę naudingumo vertę dėl gausios erdvės, visapusiško lankstumo ir daugybės praktiškų detalių. Vyrišką priekinę dalį charakterizuoja aštuonkampio dizaino „Singleframe“ grotelės ir didelės šoninės oro įleidimo angos. Talpus ir pritaikomas: priklausomai nuo galinių sėdynių ir jų atlošų padėties, bagažo skyriaus talpa sudaro 530 arba 675 litrus (18,7 arba 23,8 cu ft).

Su nulenktais žemyn atlošais ši reikšmė padidėja iki 1525 litrų (53,9 cu ft). Be to, naujasis Audi Q3 aprūpintas gausiais informacijos ir pramogų sprendimais, pvz., skaitmeniniu prietaisų skydeliu ir didele „MMI touch response“ sistema, kurie perimti iš aukštesnio segmento ir sujungia kompaktišką visureigį su jo aplinka. Naujosios asistavimo vairuotojui sistemos padeda vairuotojui parkuojant automobilį, mieste ir ilgose kelionėse. Jos taip pat didina komfortą, kaip ir dar labiau patobulinta važiuoklė.

Naujasis Audi Q3 atrodo dar labiau sportiškesnis, ne jo pirmtakas. Vyrišką priekinę dalį charakterizuoja aštuonkampio dizaino „Singleframe“ grotelės ir didelės šoninės oro įleidimo angos. Aštuonios vertikalios briaunos padalina radiatoriaus groteles įspūdingame rėmelyje ir atspindi visureigio charakterį. Siauri priekiniai žibintai sueina pleištu link vidurio. Audi tiekia juos trijų versijų – visos su šviesos diodų technologija. Išskirtinis vaizdo iš šono privalumas yra simetriška priekinių ir galinių žibintų šviesų grafika. Juos stilingai sujungia „pečių linija“, kuri užtikrina atletišką bendrąjį įspūdį galingais raumenimis virš ratų arkų. Dėl savo kontūrų, įkvepiamų Audi „quattro“ genais, visureigis atrodo dar platesnis; bekelei tinkamą išvaizdą pabrėžia kontrastinės spalvos ratų arkų apdailos. Ją palaiko ilgas aptakas ant stogo krašto, kuris taip pat šonuose įrėmina galinį stiklą, o galinių kėbulo statramsčių linijos optiškai suteikia veržimosi pirmyn išvaizdą.

Q3
Kiek kilometrų nuvažiuojate per metus?
Benzinas
Kuro sąnaudos
5.90 l/100 km
CO2 emisija
128 g/km
Taršos mokesčio dydis
Taršos mokestis netaikomas
Metinės išlaidos kurui
5.90
Dyzelinas
Kuro sąnaudos
4.70 l/100 km
CO2 emisija
119 g/km
Taršos mokesčio dydis
0.00 €
Metinės išlaidos kurui
4.70

Skaičiuoklė leidžia susipažinti su orientacine informacija apie išlaidas kurui per pasirinktą metinį nuvažiuojamą atstumą. Taip pat ji apžvelgia bendrą informaciją apie automobilio modelio kuro sąnaudas, taršą bei taršos mokesčio dydį. 

Nuo:
€34030
Mėnesio įmoka nuo:
€511
Pasirink partnerio pasiūlymą
2.15%
Išvalyti
Užpildykite laukus bandomajam važiavimui
Pasirinkite banko pasiūlymą arba įrašykite palūkanų normą patys
Banko pavadinimas
Procentai
Aprašymas
Swedbank
2.29%
Minimali palūkanų marža
Citadele
1.49%
(+ 6 mėnesių Euribor) Elektromobiliams ar itin mažos emisijos automobiliams
SEB
2.10%
Minimali palūkanų marža (+ 6 mėn. Euribor)
Luminor
2.39%
Minimali palūkanų marža (+ 3 mėn. Euribor)
Šiaulių bankas
1.89%
(+ 6 mėnesių Euribor) Hibridiniams automobiliams arba automobiliams su mažo galingumo vidaus degimo varikliu
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Įrašykite orientacines palūkanas patys
Bandomoji versija

Sveiki atvykę į Naujų ratų bandomąją versiją

Daugelis funkcijų yra veikiančios, tačiau galimi jų veikimo sutrikimai. Galimi ir pateikiamos informacijos netikslumai. 

Jeigu turite komentarų ar pasiūlymų - laukiame jūsų el. laiškų info@naujiratai.lt

Naujiratai.lt komanda

Ar reikia pagalbos su dominančiu automobiliu?

Parašyk mums kokio automobilio ieškai arba koks domina ir mes pasistengsime atsiradus geram pasiūlymui juo su tavimi pasidalinsime! 

Sutinku su taisyklėmis