Įveskite norimą pradinę įmoką
Įveskite sutarties trukmę
Pasirinkite pageidautiną palūkanų normą
Nuo:
€28500
Mėnesio įmoka nuo:
€413

Išmanioji adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema padeda išlaikyti pasirinktą greitį. Kai integruotas radaro jutiklis aptinka priešakyje esančią transporto priemonę, sistema sumažina automobilio greitį ir išlaiko saugų atstumą. Keliui atsilaisvinus, sistema automatiškai padidina automobilio greitį iki nustatytojo. Automobilyje taip pat įrengta eismo juostų stebėjimo ir perspėjimo sistema „Lane Keeping System“, padedanti netyčia nenukrypti nuo eismo juostos, taigi ilgos kelionės taps dar malonesnės.

 

Naujasis modelis „Kuga“ yra pasirengęs viskam. Naujasis dinamiškasis automobilio salono dizainas teikia neribotos laisvės ir leidžia pritaikyti automobilį pagal asmeninius poreikius. Ketinate leistis į ilgą kelionę ir norėtumėte daugiau erdvės bagažinėje? O gal pageidaujate daugiau erdvės kojoms salono gale? Lanksčiai reguliuojamos galinės sėdynės gali būti paslinktos į priekį arba atgal, taigi pritaikysite saloną pagal savo poreikius ir niekada nepritrūksite vietos bagažui.

 

Naujajame modelyje „Kuga“ įtaisytas „FordPass Connect“ modemas, leidžiantis naudotis įvairiomis naujomis funkcijomis, kurios kiekvienai kelionei suteiks dar daugiau komforto. Automobilyje numatyta 4G LTE mobilioji saitvietė, prie kurios galėsite prijungti iki dešimties prietaisų. Perkelkite kelionės informaciją iš mobiliojo telefono į automobilio navigacijos sistemą ir gaukite naujausius duomenis apie eismą realiuoju laiku. Pažangiosios nuotolinio valdymo funkcijos leis valdyti ir stebėti naujojo „Kuga“ būseną iš bet kurio pasaulio taško: naudodami savo išmanųjį telefoną, galėsite nustatyti automobilio buvimo vietą, užrakinti ir atrakinti jo dureles, paleisti jo variklį ir sušildyti saloną šaltuoju metų laiku.

Nuo:
€28500
Mėnesio įmoka nuo:
€413
Pasirink partnerio pasiūlymą
2.15%
Išvalyti
Pasirinkite banko pasiūlymą arba įrašykite palūkanų normą patys
Banko pavadinimas
Procentai
Aprašymas
Swedbank
2.29%
Minimali palūkanų marža
Citadele
1.49%
(+ 6 mėnesių Euribor) Elektromobiliams ar itin mažos emisijos automobiliams
SEB
2.10%
Minimali palūkanų marža (+ 6 mėn. Euribor)
Luminor
2.39%
Minimali palūkanų marža (+ 3 mėn. Euribor)
Šiaulių bankas
1.89%
(+ 6 mėnesių Euribor) Hibridiniams automobiliams arba automobiliams su mažo galingumo vidaus degimo varikliu
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Įrašykite orientacines palūkanas patys
Bandomoji versija

Sveiki atvykę į Naujų ratų bandomąją versiją

Daugelis funkcijų yra veikiančios, tačiau galimi jų veikimo sutrikimai. Galimi ir pateikiamos informacijos netikslumai. 

Jeigu turite komentarų ar pasiūlymų - laukiame jūsų el. laiškų info@naujiratai.lt

Naujiratai.lt komanda

Ar reikia pagalbos su dominančiu automobiliu?

Parašyk mums kokio automobilio ieškai arba koks domina ir mes pasistengsime atsiradus geram pasiūlymui juo su tavimi pasidalinsime! 

Sutinku su taisyklėmis