Nuo:
€17500
Mėnesio įmoka nuo:
€220

Sveiki atvykę į naują „Toyota Corolla“ erą – legendinis „Toyota“ modelis grįžta kaip hečbekas, universalas ir, žinoma, sedanas. Tai neabejotinai yra geriausias iki šiol sukurtas ir pagamintas „Toyota Corolla” modelis, kuris pagaliau bus ir hibridas.


Naujasis „Toyota Corolla” sedanas kupinas įspūdingų staigmenų. Šis modelis sukurtas pritaikius visiškai naują pasaulinę „Toyota” konstrukcijos platformą TNGA, kurios dėka „Toyota Corolla” pasižymi dėmesį kaustančiu, tiesiog prestižiniu dizainu, aukštu komforto lygiu ir ergonomika, taip pat puikiomis važiavimo ir valdymo savybėmis. Be to, net į standartinę „Corolla” sedano komplektaciją įeina unikali „Toyota” saugumo įrangos sistema „Toyota Safety Sense”.


„Toyota Corolla“ sedanas pasižymi visiems naujiems „Corolla" modeliams būdingu stilingu ir dinamišku dizainu ir tokia pat plačia bei žema stovėsena, kurią lemia nauja konstrukcijos platforma TNGA. Tačiau jis turi ir savo individualų braižą – jį atspindi prestižinis išorės dizainas su unikaliais stiliaus sprendimais priekyje ir gale. Na, kad ir trimačio dizaino viršutinės radiatoriaus grotelės, kurios susijungia su viršutine išraiškingų priekinių žibintų dalimi ir taip išryškina žemą bei tvirtą automobilio stovėseną. Naująjį „Toyota Corolla" sedaną galima lengvai atpažinti iš unikalios priekinių ir galinių LED žibintų šviesolaidžių formos.


„Toyota Corolla“ sedanas išsiskiria erdviu ir nepaprastai ergonomišku salonu, kurio vizitinė kortelė – solidus stilius, neprilygstama sensorinė kokybė ir pažangios technologijos. Šiam sedanui būdinga pailginta 2700 mm važiuoklės bazė, dėl kurios gale sėdintys keleiviai gali mėgautis didele erdve kojoms ir išskirtiniu komfortu. „Toyota Corolla“ salone gausu pažangių technologijų, tokių kaip belaidis telefono kroviklis, taip pat 8 colių jutiklinis multimedijos sistemos ekranas, 7 colių daugiafunkcis ekranas bei 10 colių projekcinis ekranas, kuriais patogu naudotis.

 

Corolla Sedan
Kiek kilometrų nuvažiuojate per metus?
Benzinas
Kuro sąnaudos
6.30 l/100 km
CO2 emisija
143 g/km
Taršos mokesčio dydis
55.00 €
Metinės išlaidos kurui
6.30

Skaičiuoklė leidžia susipažinti su orientacine informacija apie išlaidas kurui per pasirinktą metinį nuvažiuojamą atstumą. Taip pat ji apžvelgia bendrą informaciją apie automobilio modelio kuro sąnaudas, taršą bei taršos mokesčio dydį. 

Nuo:
€17500
Mėnesio įmoka nuo:
€220
Pasirink partnerio pasiūlymą
2.15%
Išvalyti
Pasirinkite banko pasiūlymą arba įrašykite palūkanų normą patys
Banko pavadinimas
Procentai
Aprašymas
Swedbank
2.29%
Minimali palūkanų marža
Swedbank
1.49%
(+ 6 mėnesių Euribor) Elektromobiliams ar itin mažos emisijos automobiliams
SEB
2.10%
Minimali palūkanų marža (+ 6 mėn. Euribor)
Luminor
2.39%
Minimali palūkanų marža (+ 3 mėn. Euribor)
Swedbank
1.89%
(+ 6 mėnesių Euribor) Hibridiniams automobiliams arba automobiliams su mažo galingumo vidaus degimo varikliu
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Įrašykite orientacines palūkanas patys
Bandomoji versija

Sveiki atvykę į Naujų ratų bandomąją versiją

Daugelis funkcijų yra veikiančios, tačiau galimi jų veikimo sutrikimai. Galimi ir pateikiamos informacijos netikslumai. 

Jeigu turite komentarų ar pasiūlymų - laukiame jūsų el. laiškų info@naujiratai.lt

Naujiratai.lt komanda

Ar reikia pagalbos su dominančiu automobiliu?

Parašyk mums kokio automobilio ieškai arba koks domina ir mes pasistengsime atsiradus geram pasiūlymui juo su tavimi pasidalinsime! 

Sutinku su taisyklėmis