Įveskite norimą pradinę įmoką
Įveskite sutarties trukmę
Pasirinkite pageidautiną palūkanų normą
Nuo:
€86310
Mėnesio įmoka nuo:
€1,430

Šios formos. Toks buvo nemažai metų, bet dabar padidintas. Pakeltas. Pažemintas. Bet visuomet išliko toks pat. Ši forma laimėdavo lenktynes. Daug. Visi tai žino, visi tai pripažįsta. Naktį. Rūke. Nematomas. Ši forma perteikia viską, kas mes esame. Naujas „Cayenne Coupé“.


Šalia prietaisų skydelyje esančio analoginio chronometro „Sport Chrono“ paketas taip pat siūlo režimų perjungimą ant daugiafunkcio sportinio vairo, kuriuo galima pasirinkti vieną iš keturių vairavimo režimų: įprastą, „Sport“, „Sport Plus“ arba individualų. Taigi jūs galite nustatyti savo „Coupé“ važiuoklę ir vairavimo dinamiką, pavyzdžiui, akimirksniu. Informacija apie išilginį ir šoninį pagreitį gali būti pateikiama prietaisų skydelio ekrane kartu su „Porsche“ komunikacijos valdymo sistemos (PCM) eksploatacinių parametrų ekranu rato įveikimo greičiui.


Šio „Coupé“ atletizmo laipsnis visiškai priklauso nuo jūsų – svarbu tik tai, kad naujai sukurta 8 laipsnių „Tiptronic S“ pavarų dėžė jums paklūsta. Be to, degalų sąnaudos sumažėjo, o komforto padaugėjo.


Inercinis sukimasis (riedėjimas). Kad sutaupytumėte degalų, tam tikrose situacijose galite naudoti vadinamąją riedėjimo funkciją. Variklis atjungiamas nuo pavarų dėžės ir greitis sumažinamas iki tuščiosios eigos greičio.


Siūlomi trys lengvasvorio sportinio paketo variantai. Visuose trijuose yra anglies pluošto stogas su išryškintais kontūrais, sportinio dizaino „SportDesign“ paketas su anglies difuzoriaus apdaila, 22 colių GT dizaino ratai ir sportinė išmetimo sistema modeliui „Cayenne Turbo Coupé“. Anglies pluošto apdailos paketas laukia jūsų juodos spalvos salone: keturios sportinės sėdynės yra pusiau odinės, juodos spalvos, sėdynių vidurinė dalis – iš medžiagos su tradiciniu rombo raštu. Stogo apmušalas ir vairalankis – iš „Alcantara®“ medžiagos.

Cayenne Coupe
Kiek kilometrų nuvažiuojate per metus?
Benzinas
Kuro sąnaudos
12.40 l/100 km
CO2 emisija
282 g/km
Taršos mokesčio dydis
266.00 €
Metinės išlaidos kurui
12.40

Skaičiuoklė leidžia susipažinti su orientacine informacija apie išlaidas kurui per pasirinktą metinį nuvažiuojamą atstumą. Taip pat ji apžvelgia bendrą informaciją apie automobilio modelio kuro sąnaudas, taršą bei taršos mokesčio dydį. 

Nuo:
€86310
Mėnesio įmoka nuo:
€1,430
Pasirink partnerio pasiūlymą
2.15%
Išvalyti
Pasirinkite banko pasiūlymą arba įrašykite palūkanų normą patys
Banko pavadinimas
Procentai
Aprašymas
Swedbank
2.29%
Minimali palūkanų marža
Citadele
1.49%
(+ 6 mėnesių Euribor) Elektromobiliams ar itin mažos emisijos automobiliams
SEB
2.10%
Minimali palūkanų marža (+ 6 mėn. Euribor)
Luminor
2.39%
Minimali palūkanų marža (+ 3 mėn. Euribor)
Šiaulių bankas
1.89%
(+ 6 mėnesių Euribor) Hibridiniams automobiliams arba automobiliams su mažo galingumo vidaus degimo varikliu
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Įrašykite orientacines palūkanas patys
Bandomoji versija

Sveiki atvykę į Naujų ratų bandomąją versiją

Daugelis funkcijų yra veikiančios, tačiau galimi jų veikimo sutrikimai. Galimi ir pateikiamos informacijos netikslumai. 

Jeigu turite komentarų ar pasiūlymų - laukiame jūsų el. laiškų info@naujiratai.lt

Naujiratai.lt komanda

Ar reikia pagalbos su dominančiu automobiliu?

Parašyk mums kokio automobilio ieškai arba koks domina ir mes pasistengsime atsiradus geram pasiūlymui juo su tavimi pasidalinsime! 

Sutinku su taisyklėmis