Įveskite norimą pradinę įmoką
Įveskite sutarties trukmę
Pasirinkite pageidautiną palūkanų normą
Nuo:
€61564
Mėnesio įmoka nuo:
€995

Praėjus dviems dešimtmečiams po pirmojo „Boxster“ modelio debiuto, „Porsche“ pristatė praktiškai iš naujo sukurtą roadsterių su viduryje montuojamasi varikliais seriją. Naujos kartos modeliai nuo šiol bus vadinami „718 Boxster” ir „718 Boxster S”. Šie dviviečiai automobiliai su nuimamu stogu yra dar galingesni ir suvartoja mažiau degalų. Naujieji modeliai pratęsia „Prosche“ automobilių su keturių cilindrų horizontalaus išdėstymo varikliais tradiciją. Šie varikliai buvo naudojami lenktyniniuose „Porsche 718“ automobiliuose, kurie skynė pergales įvairiose praeito amžiaus šešto ir septinto dešimtmečio lenktynėse, įskaitant Targa Florio ir Le Maną.


Iš šono naujieji „Boxster“ turi naujos išvaizdos sparnus ir slenksčius, o platesni šoniniai ortakiai su išryškintomis krašto linijomis suteikia daugiau dinamiškumo. Naujieji modeliai komplektuojami su 18 colių, o „718 Boxster S“ – su 19 colių skersmens ratlankiais, už papildomą mokestį galima rinktis ir 20 colių ratlankius.

 

Aistringą, sportišką vairavimo stilių įgalina naujos konfigūracijos važiuoklė ir pajėgesni stabdžiai. Šie pranašumai itin išryškėja įveikiant posūkius. Elektromechaninis vairo stiprintuvas suderintas taip, kad teiktų labiau tiesioginį kelio pojūtį, todėl „718 Boxster“ modeliai yra dar vikresni ir lengviau valdomi tiek žiedinėje trasoje, tiek įprastame kelyje.

 

Naujų „718 Boxster“ modelių viduje dėmesį pirmiausia patraukia naujas prietaisų skydelis ir priekinė panelė. Be to, naujausios kartos „Porsche Communication Management“ sistema su jutikliniu ekranu nuo šiol yra standartinė įranga. Ji yra paruošta telefono integracijai, turi įvairių tipų garso jungtis ir 110 W galios garso sistemą „Sound Package Plus“. Jos funkcionalumą galima išplėsti su tokiais papildomai pasirenkamais moduliais kaip navigacijos ar „Connect Plus“.

 

718 Boxster
Kiek kilometrų nuvažiuojate per metus?
Benzinas
Kuro sąnaudos
9.30 l/100 km
CO2 emisija
205 g/km
Taršos mokesčio dydis
133.00 €
Metinės išlaidos kurui
9.30

Skaičiuoklė leidžia susipažinti su orientacine informacija apie išlaidas kurui per pasirinktą metinį nuvažiuojamą atstumą. Taip pat ji apžvelgia bendrą informaciją apie automobilio modelio kuro sąnaudas, taršą bei taršos mokesčio dydį. 

Nuo:
€61564
Mėnesio įmoka nuo:
€995
Pasirink partnerio pasiūlymą
2.15%
Išvalyti
Pasirinkite banko pasiūlymą arba įrašykite palūkanų normą patys
Banko pavadinimas
Procentai
Aprašymas
Swedbank
2.29%
Minimali palūkanų marža
Citadele
1.49%
(+ 6 mėnesių Euribor) Elektromobiliams ar itin mažos emisijos automobiliams
SEB
2.10%
Minimali palūkanų marža (+ 6 mėn. Euribor)
Luminor
2.39%
Minimali palūkanų marža (+ 3 mėn. Euribor)
Šiaulių bankas
1.89%
(+ 6 mėnesių Euribor) Hibridiniams automobiliams arba automobiliams su mažo galingumo vidaus degimo varikliu
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Įrašykite orientacines palūkanas patys
Bandomoji versija

Sveiki atvykę į Naujų ratų bandomąją versiją

Daugelis funkcijų yra veikiančios, tačiau galimi jų veikimo sutrikimai. Galimi ir pateikiamos informacijos netikslumai. 

Jeigu turite komentarų ar pasiūlymų - laukiame jūsų el. laiškų info@naujiratai.lt

Naujiratai.lt komanda

Ar reikia pagalbos su dominančiu automobiliu?

Parašyk mums kokio automobilio ieškai arba koks domina ir mes pasistengsime atsiradus geram pasiūlymui juo su tavimi pasidalinsime! 

Sutinku su taisyklėmis