Įveskite norimą pradinę įmoką
Įveskite sutarties trukmę
Pasirinkite pageidautiną palūkanų normą
Nuo:
€31950
Mėnesio įmoka nuo:
€474

Originalaus stiliaus ikona – dabar pritaikyta šiuolaikiškam važiavimui mieste. MINI išskirtinumą sujungus su didesniu durelių skaičiumi ir padidėjusia erdvesne, šis patikimas 5 durų hečbekas formuoja naują miestų, kelių ir stovėjimo aikštelių vaizdą visame pasaulyje. Jūsų individualių pasirinkimų galimybės yra praktiškai beribės. Ir jis leidžia gauti daugiau, tiek viduje, tiek išorėje, neprarandant kartingo tipo manevringumo, kuriuo pasižymi MINI.

 

Susipažinkite su naujuoju MINI iš arčiau. Originalaus stiliaus ikona – dabar pritaikyta šiuolaikiškam važiavimui mieste. Jūsų individualių pasirinkimų galimybės yra praktiškai beribės. Ir jis leidžia gauti daugiau, tiek viduje, tiek išorėje, neprarandant kartingo tipo manevringumo, kuriuo pasižymi MINI.

 

Įlipkite vidun ir mėgaukitės erdviu salonu, kuriame gali patogiai sėdėti penki asmenys su daugybe erdvės kojoms, galvai ir kūno komfortui automobilio priekyje ir gale. 16 centimetrų ilgesnis nei jo triduris brolis, penkiaduriame MINI hečbeke papildomas ilgis išnaudotas protingai ir suteikia daugiau vietos bagažinėje – 941 litrų erdvės bagažui.

 

Novatoriški MINI adaptyvūs LED priekiniai žibintai suteikia maksimalų apšvietimą, užtikrindami geresnį matomumą ir saugumą. Ypač efektyvus yra apšvietimas tolimosiomis šviesomis. Galinio vaizdo veidrodėlyje integruota priekinės kameros sistema aptinka atvažiuojančias transporto priemones ir automatiškai įjungia (ar išjungia) vieną ar daugiau iš keturių segmentų priekiniuose žibintuose. Tokiu būdu mažiau blaškomi kiti eismo dalyviai ir optimaliai apšviečiamos visos kitos zonos.

 

MINI yra individualiems poreikiams pritaikytų interjero ir eksterjero detalių gamybos naudojant 3D technologiją pradininkas. Pavyzdžiui, galite suteikti daugiau individualumo prietaisų skydeliui keleivio pusėje, keisdami įvairias spalvas ir dizainus pagal savo stilių. Tuo tarpu automobilio išorėje 3D būdu spausdinta šoninių posūkio žibintų apdaila puikiai papildys jūsų automobilio išskirtinę išvaizdą. Jau pats įlipimas į MINI įspūdingas – individualiai parenkama projekcija į žemę ir apšviestos įlipimo juostelės kelionės pradžiai suteiks ryškumo ir nuteiks puikiai.

 

5 door
Kiek kilometrų nuvažiuojate per metus?
Benzinas
Kuro sąnaudos
5.70 l/100 km
CO2 emisija
129 g/km
Taršos mokesčio dydis
Taršos mokestis netaikomas
Metinės išlaidos kurui
5.70

Skaičiuoklė leidžia susipažinti su orientacine informacija apie išlaidas kurui per pasirinktą metinį nuvažiuojamą atstumą. Taip pat ji apžvelgia bendrą informaciją apie automobilio modelio kuro sąnaudas, taršą bei taršos mokesčio dydį. 

Nuo:
€31950
Mėnesio įmoka nuo:
€474
Pasirink partnerio pasiūlymą
2.15%
Išvalyti
Pasirinkite banko pasiūlymą arba įrašykite palūkanų normą patys
Banko pavadinimas
Procentai
Aprašymas
Swedbank
2.29%
Minimali palūkanų marža
Citadele
1.49%
(+ 6 mėnesių Euribor) Elektromobiliams ar itin mažos emisijos automobiliams
SEB
2.10%
Minimali palūkanų marža (+ 6 mėn. Euribor)
Luminor
2.39%
Minimali palūkanų marža (+ 3 mėn. Euribor)
Šiaulių bankas
1.89%
(+ 6 mėnesių Euribor) Hibridiniams automobiliams arba automobiliams su mažo galingumo vidaus degimo varikliu
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Įrašykite orientacines palūkanas patys
Bandomoji versija

Sveiki atvykę į Naujų ratų bandomąją versiją

Daugelis funkcijų yra veikiančios, tačiau galimi jų veikimo sutrikimai. Galimi ir pateikiamos informacijos netikslumai. 

Jeigu turite komentarų ar pasiūlymų - laukiame jūsų el. laiškų info@naujiratai.lt

Naujiratai.lt komanda

Ar reikia pagalbos su dominančiu automobiliu?

Parašyk mums kokio automobilio ieškai arba koks domina ir mes pasistengsime atsiradus geram pasiūlymui juo su tavimi pasidalinsime! 

Sutinku su taisyklėmis