Įveskite norimą pradinę įmoką
Įveskite sutarties trukmę
Pasirinkite pageidautiną palūkanų normą
Nuo:
€82250
Mėnesio įmoka nuo:
€1,359

Kuriant naujojo modelio I-PACE automobilių saloną, daugiausia dėmesio skirta vairuotojui, užtikrinant šeimos automobiliams būdingas savybes – naujajame I-PACE dera neprilygstamas „Jaguar“ vairavimo malonumas, kasdienis praktiškumas ir geriausios šioje klasėje daiktų laikymo bei pervežimo galimybės. Tokio kompaktiško sportinio visureigio dar nėra buvę.

 

Su visais gamintojo „Jaguar“ automobiliais kelyje jausitės išskirtiniai. Elektrinė pavaros sistema šio pojūčio nesumažina. Kruopščiai suprojektuotas naujasis „Jaguar I-PACE“ yra elektrinis automobilis su baterija (angl. Battery Electric Vehicle, BEV). Patrauklus ir maloniai vairuojamas visureigis „Jaguar I-PACE“ yra išmaniausias penkių vietų sportinis automobilis pasaulyje.

 

Nesvarbu, ar tai bus pirmasis, ar jau kitas Jūsų įsigytas elektrinis automobilis, – Jūs nustebsite, kaip puikiai visureigis „Jaguar I-PACE“ atitiks Jūsų kasdienio gyvenimo poreikius. Įsitikinkite tuo naudodami mūsų parengtą įveikiamo atstumo skaičiuoklę ir įkrovimo duomenų anketą.

 

Visureigis I-PACE visų pirma yra gamintojo „Jaguar“ automobilis, t. y. automobilis, kuriame daugiausia dėmesio skiriama vairuotojui. 700 Nm sukimo momentą generuojantys elektros varikliai ir beveik tobulas masės paskirstymas užtikrina sportinio visureigio veržlumą.

 

Elegantišku dizainu ir itin geromis aerodinaminėmis savybėmis (oro pasipriešinimo koeficientas – tik 0.29Cd išsiskiriantis visureigis I-PACE sklandžiai skrodžia orą, taigi įveikia itin didelius atstumus ir pasižymi puikiu stabilumu. Aptakios visureigio I-PACE kėbulo linijos, staigus variklio dangčio nuolydis ir išskirtinis galinės kėbulo dalies dizainas nepaliks abejingų.

 

Nuo:
€82250
Mėnesio įmoka nuo:
€1,359
Pasirink partnerio pasiūlymą
2.15%
Išvalyti
Pasirinkite banko pasiūlymą arba įrašykite palūkanų normą patys
Banko pavadinimas
Procentai
Aprašymas
Swedbank
2.29%
Minimali palūkanų marža
Citadele
1.49%
(+ 6 mėnesių Euribor) Elektromobiliams ar itin mažos emisijos automobiliams
SEB
2.10%
Minimali palūkanų marža (+ 6 mėn. Euribor)
Luminor
2.39%
Minimali palūkanų marža (+ 3 mėn. Euribor)
Šiaulių bankas
1.89%
(+ 6 mėnesių Euribor) Hibridiniams automobiliams arba automobiliams su mažo galingumo vidaus degimo varikliu
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Įrašykite orientacines palūkanas patys
Bandomoji versija

Sveiki atvykę į Naujų ratų bandomąją versiją

Daugelis funkcijų yra veikiančios, tačiau galimi jų veikimo sutrikimai. Galimi ir pateikiamos informacijos netikslumai. 

Jeigu turite komentarų ar pasiūlymų - laukiame jūsų el. laiškų info@naujiratai.lt

Naujiratai.lt komanda

Ar reikia pagalbos su dominančiu automobiliu?

Parašyk mums kokio automobilio ieškai arba koks domina ir mes pasistengsime atsiradus geram pasiūlymui juo su tavimi pasidalinsime! 

Sutinku su taisyklėmis