Įveskite norimą pradinę įmoką
Įveskite sutarties trukmę
Pasirinkite pageidautiną palūkanų normą
Nuo:
€33990
Mėnesio įmoka nuo:
€510

Pamirškite poreikį sustoti benzino. Naujuoju „IONIQ Electric“, kuris užtikrina nulinę išmetamų teršalų emisiją ir pasimėgavimą teikiantį vairavimą, vien elektra nuvažiuosite 311 km vienu įkrovimu. Dar svarbiau tai, kad jo galingam naujajam ličio jonų polimerų akumuliatoriui įkrauti iki 80 % įkrovos, naudojant 50 kW nuolatinės srovės (DC) greitojo įkrovimo stotelę, reikia mažiau nei valandos. Elektrinė versija jau čia. Pažanga jau čia.

 

Aptaki IONIQ išorės elegancija kruopščiai optimizuota taip, kad būtų užtikrintos geriausios įmanomos degalų sąnaudos. Oro pasipriešinimo koeficientas yra vos 0,24, todėl šis automobilis pasižymi vienomis puikiausių aerodinaminių savybių rinkoje. Aptakus siluetas daro dinamikos įspūdį iš išorės, o didelio našumo kėbulo apačia užtikrina itin didelį saugumą ir efektyvumą dėl inovatyviai panaudoto lengvo aliuminio ir pažangaus itin tvirto plieno.

 

Už priekinių radiatoriaus grotelių esantys kompiuteriu valdomi aktyvūs oro atvartai atidaromi ir uždaromi automatiškai, taip optimizuojant aerodinamines savybes.
Naujasis „IONIQ Electric“ turi naujus patrauklius priekinius žibintus su LED ir dienos šviesos žibintus su LED. Jie meniškai įkomponuoti šalia antracito spalvos ratų užuolaidinių oro įleidimo angų, taip užtikrinant optimalų oro srautą per ratus ir šonus ir išgaunant geresnes aerodinamines savybes.

 

Perkurtas naujojo „IONIQ Electric“ salono dizainas yra švarus, tvarkingas ir su daugybe naujų funkcijų. Mėgaukitės 5 vietų sedano praktiškumu, kuris suteikia nepaprastą komfortą ir ryšį. Salonas sukurtas naudojant ekologišką plastiką ir natūralias medžiagas, įskaitant organines cukranendres ir vulkanines uolienas.

 

Nuo:
€33990
Mėnesio įmoka nuo:
€510
Pasirink partnerio pasiūlymą
2.15%
Išvalyti
Pasirinkite banko pasiūlymą arba įrašykite palūkanų normą patys
Banko pavadinimas
Procentai
Aprašymas
Swedbank
2.29%
Minimali palūkanų marža
Citadele
1.49%
(+ 6 mėnesių Euribor) Elektromobiliams ar itin mažos emisijos automobiliams
SEB
2.10%
Minimali palūkanų marža (+ 6 mėn. Euribor)
Luminor
2.39%
Minimali palūkanų marža (+ 3 mėn. Euribor)
Šiaulių bankas
1.89%
(+ 6 mėnesių Euribor) Hibridiniams automobiliams arba automobiliams su mažo galingumo vidaus degimo varikliu
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Įrašykite orientacines palūkanas patys
Bandomoji versija

Sveiki atvykę į Naujų ratų bandomąją versiją

Daugelis funkcijų yra veikiančios, tačiau galimi jų veikimo sutrikimai. Galimi ir pateikiamos informacijos netikslumai. 

Jeigu turite komentarų ar pasiūlymų - laukiame jūsų el. laiškų info@naujiratai.lt

Naujiratai.lt komanda

Ar reikia pagalbos su dominančiu automobiliu?

Parašyk mums kokio automobilio ieškai arba koks domina ir mes pasistengsime atsiradus geram pasiūlymui juo su tavimi pasidalinsime! 

Sutinku su taisyklėmis