Įveskite norimą pradinę įmoką
Įveskite sutarties trukmę
Pasirinkite pageidautiną palūkanų normą
Nuo:
€97760
Mėnesio įmoka nuo:
€1,632Įspūdingas iki menkiausios detalės. BMW 8 serijos Coupé eksterjerą išryškina įspūdinga dažų apdaila, sportišką interjerą puošia prabangios medžiagos su stilingomis kontrastinėmis siūlėmis ir prašmatniais dekoratyviniais elementais – išskirtinė išvaizda tiesiog alsuoja aukščiausia kokybe. Tai ypač akivaizdu, pažvelgus į pasirenkamų daugiafunkcinių sėdynių dekoratyvines skylutes ir specialius dygsnius. Derinant geriausias funkcines savybes ir aukščiausią kokybę salone sukuriamas nepaprastos sportiškos ir elegantiškos aplinkos pojūtis.

Unikalus sportiškumas: BMW M850i Coupé First Edition. Modelis, kurio gamyba apribota 400 vienetų, įtikinamai demonstruoja savo individualumą – BMW Individual kolekcijos speciali dažų apdaila, spindinti „Frozen Barcelona Blue“ mėlynu metaliku, platus BMW Individual itin blizgios eksterjero apdailos „Shadow Line“ variantų ir savybių pasirinkimas bei įspūdingi „Jet Black“ juodos spalvos 20 colių M lengvojo lydinio ratlankiai. Visas modelio potencialas atsiskleidžia papildomai užsakius tokią įrangą kaip M anglies pluošto eksterjero įrangos paketas arba M anglies pluošto stogas. Interjeras jus pasitinka emblema „First Edition 1/400“, išsiskiriančia ant juodos „Piano“ spalvos interjero apdailos juostelės iš BMW Individual kolekcijos. Savitą interjero charakterį iškart parodo dramblio kaulo baltos/“Night Blue“ mėlynos spalvos Merino odos apmušalai iš BMW Individual kolekcijos, BMW M vairas su „Night Blue“ mėlynos spalvos apdaila ir vidinė stogo danga iš „Night Blue“ mėlynos spalvos Alcantara odos. Nepaprastos elegancijos ir tuo pat metu sportiškumo atmosferą taip pat sukuria tokie elementai kaip „Bowers & Wilkins“ gamybos erdvinio garso sistema „Diamond Surround Sound“ ir apdailos detalės, pagamintos iš mėlyno briaunuoto stiklo „CraftedClarity“. Unikalus individualumas ir išskirtinės eksploatacinės savybės.

8 Coupe
Kiek kilometrų nuvažiuojate per metus?
Benzinas
Kuro sąnaudos
9.00 l/100 km
CO2 emisija
192 g/km
Taršos mokesčio dydis
116.00 €
Metinės išlaidos kurui
9.00
Dyzelinas
Kuro sąnaudos
6.10 l/100 km
CO2 emisija
161 g/km
Taršos mokesčio dydis
133.00 €
Metinės išlaidos kurui
6.10

Skaičiuoklė leidžia susipažinti su orientacine informacija apie išlaidas kurui per pasirinktą metinį nuvažiuojamą atstumą. Taip pat ji apžvelgia bendrą informaciją apie automobilio modelio kuro sąnaudas, taršą bei taršos mokesčio dydį. 

Nuo:
€97760
Mėnesio įmoka nuo:
€1,632
Pasirink partnerio pasiūlymą
2.15%
Išvalyti
Pasirinkite banko pasiūlymą arba įrašykite palūkanų normą patys
Banko pavadinimas
Procentai
Aprašymas
Swedbank
2.29%
Minimali palūkanų marža
Citadele
1.49%
(+ 6 mėnesių Euribor) Elektromobiliams ar itin mažos emisijos automobiliams
SEB
2.10%
Minimali palūkanų marža (+ 6 mėn. Euribor)
Luminor
2.39%
Minimali palūkanų marža (+ 3 mėn. Euribor)
Šiaulių bankas
1.89%
(+ 6 mėnesių Euribor) Hibridiniams automobiliams arba automobiliams su mažo galingumo vidaus degimo varikliu
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Įrašykite orientacines palūkanas patys
Bandomoji versija

Sveiki atvykę į Naujų ratų bandomąją versiją

Daugelis funkcijų yra veikiančios, tačiau galimi jų veikimo sutrikimai. Galimi ir pateikiamos informacijos netikslumai. 

Jeigu turite komentarų ar pasiūlymų - laukiame jūsų el. laiškų info@naujiratai.lt

Naujiratai.lt komanda

Ar reikia pagalbos su dominančiu automobiliu?

Parašyk mums kokio automobilio ieškai arba koks domina ir mes pasistengsime atsiradus geram pasiūlymui juo su tavimi pasidalinsime! 

Sutinku su taisyklėmis