Įveskite norimą pradinę įmoką
Įveskite sutarties trukmę
Pasirinkite pageidautiną palūkanų normą
Nuo:
€100570
Mėnesio įmoka nuo:
€1,681Išbandykite kiekvieną savybę, mėgaukitės kiekviena akimirka. BMW 7 serijos sedanas išsiskiria užtikrinta išvaizda, ypatingomis charakteristikomis ir maksimaliu komfortu. BMW 750Li, varomas naujai sukurto BMW TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininio variklio su xDrive standartinėje komplektacijoje, gan aiškiai sukurtas užimti pirmaujančias pozicijas. Jaudinanti elegantiškos išvaizdos kalba ir ypatingas gerbūvio pojūtis automobilio viduje, kurį sukuria išskirtinės kokybės detalės bei individualios apdailos galimybės ir techninės inovacijos, įkūnija BMW prabangos klasę. Čia sklandumas susilieja su išskirtinumu. Prabanga su efektyvumu.

Dėmesio centre: BMW 7 serijos sedanas savo išskirtine išvaizda pribloškiantis nuo pat pirmosios akimirkos. Užtikrintą automobilio charakterį pirmiausiai akcentuoja išskirtinis jo priekis. Šone įrengtos vertikalios ventiliacijos grotelės pabrėžia automobilio aukštį. Bernina Grey pilkos spalvos apdaila su tviskančio gintaro efektais sukuria eleganciją, kuri kartu su 20 colių ratlankiais sukuria įtaigios dinamikos įspūdį. Specialus apšvietimas pasitinka įlipant ir atsisveikina išlipant iš BMW. Automobilio interjeras išsiskiria prašmatniomis, aukštos kokybės medžiagomis, kurios kartu su inovatyviomis ryšio funkcijomis užtikrina iki tol nepatirtą aplinką.

Keliaudami pasinaudokite inovatyviomis skaitmeninėmis BMW 7 serijos sedano galimybėmis. Connected navigacijos sistema bei daugybė jos funkcijų pavers Jūsų kelionę dar patogesne ir atitinkančia Jūsų poreikius. BMW Connected užtikrina sklandų ryšį tarp Jūsų išmaniojo telefono ir automobilio, todėl planuoti ir reaguoti galite greičiau. Tuo pat metu galite komunikuoti su BMW per BMW asmeninį asistentą, įskaitant išorinį balso apdorojimą, arba valdyti įvairias funkcijas per BMW Connected programėlę. BMW 7 serijos sedanas – tai nauja mobilumo forma. Naujas būdas pasijusti kaip namie.

7 Sedan
Kiek kilometrų nuvažiuojate per metus?
Benzinas
Kuro sąnaudos
2.00 l/100 km
CO2 emisija
41 g/km
Taršos mokesčio dydis
Taršos mokestis netaikomas
Metinės išlaidos kurui
2.00
Dyzelinas
Kuro sąnaudos
6.20 l/100 km
CO2 emisija
144 g/km
Taršos mokesčio dydis
66.00 €
Metinės išlaidos kurui
6.20

Skaičiuoklė leidžia susipažinti su orientacine informacija apie išlaidas kurui per pasirinktą metinį nuvažiuojamą atstumą. Taip pat ji apžvelgia bendrą informaciją apie automobilio modelio kuro sąnaudas, taršą bei taršos mokesčio dydį. 

Nuo:
€100570
Mėnesio įmoka nuo:
€1,681
Pasirink partnerio pasiūlymą
2.15%
Išvalyti
Pasirinkite banko pasiūlymą arba įrašykite palūkanų normą patys
Banko pavadinimas
Procentai
Aprašymas
Swedbank
2.29%
Minimali palūkanų marža
Citadele
1.49%
(+ 6 mėnesių Euribor) Elektromobiliams ar itin mažos emisijos automobiliams
SEB
2.10%
Minimali palūkanų marža (+ 6 mėn. Euribor)
Luminor
2.39%
Minimali palūkanų marža (+ 3 mėn. Euribor)
Šiaulių bankas
1.89%
(+ 6 mėnesių Euribor) Hibridiniams automobiliams arba automobiliams su mažo galingumo vidaus degimo varikliu
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Įrašykite orientacines palūkanas patys
Bandomoji versija

Sveiki atvykę į Naujų ratų bandomąją versiją

Daugelis funkcijų yra veikiančios, tačiau galimi jų veikimo sutrikimai. Galimi ir pateikiamos informacijos netikslumai. 

Jeigu turite komentarų ar pasiūlymų - laukiame jūsų el. laiškų info@naujiratai.lt

Naujiratai.lt komanda

Ar reikia pagalbos su dominančiu automobiliu?

Parašyk mums kokio automobilio ieškai arba koks domina ir mes pasistengsime atsiradus geram pasiūlymui juo su tavimi pasidalinsime! 

Sutinku su taisyklėmis