Įveskite norimą pradinę įmoką
Įveskite sutarties trukmę
Pasirinkite pageidautiną palūkanų normą
Nuo:
€24400
Mėnesio įmoka nuo:
€341

Kuriantis tendencijas „Audi A1 citycarver“. Jo unikalaus dizaino su niekuo nesupainiosite, lanksčios jo įrengimo galimybės išlaisvins kūrybines galias, o greitai prie situacijos pritaikomos funkcijos leis patirti tikrą važiavimo malonumą – „Audi A1 citycarver“ visureigis, turintis daug privalumų. Stiprus. Sportiškas. Įkvepiantis. Modernus.
 
Išraiškingas „Audi A1 citycarver“ dizainas išsiskiria patvaria konstrukcija. Pavyzdžiui, vos matomomis oro įleidimo angomis po variklio gaubtu ir šonine danga prie ratų arkų ir šoninių gaubtų. Priekyje akį traukia ir didelės aštuoniakampės „Singleframe“ grotelės su trimačiu juodos spalvos matiniu korėtu tinkleliu. Trumpos uždangos priekyje ir gale, platūs purvasaugiai ir pasirenkami iki 18 colių dydžio ratai sustiprina bendrą galingo ir sportiško automobilio įvaizdį, o apsauginis nerūdijančiojo plieno spalvos užkardas rodo, kad važiuoti juo galima ir bekelėmis.
 
Būdingi „Audi A1 citycarver“ požymiai – didesnis bendras aukštis (lyginant su standartiniu modeliu), platesnė prošvaisa ir aukščiau įrengtos keleivių ir vairuotojo sėdynės. Kompaktiškų matmenų transporto priemonėje „Audi A1 citycarver“ yra didelė 335 litrų talpos bagažinė. Jei atlenksite galinį atlošą, bendra talpa bagažui sudėti padidės iki 1 090 litrų, todėl į atostogas dviese galėsite pasiimti visų reikiamų daiktų. Jeigu daiktams susidėti visgi reikia daugiau vietos, siūlome praktišką originalių „Audi“ priedų specialiąją įrangą, pvz., bagažines, skirtas vežti slidėms ir bagažui.
 
Važiuodami „Audi A1 citycarver“ mėgaukitės daugybe įrengtų skaitmeninių technologijų ir siūlomų paslaugų. 10,25 colių dydžio skaitmeninis blokinis prietaisų skydelis, kuriame matysite automobilio duomenis (pvz., greitį), dabar jau yra standartinės įrangos dalis. Jei norite, galite užsisakyti ir „Audi virtual cockpit“, kuris šią informaciją rodys įvairiose vaizdavimo aplinkose. Prieiga prie skaitmeninių „Audi connect“¹ paslaugų yra standartinė MMI sistema viduriniame pulte. Pasirenkamą patobulintą modelį „MMI Navigation plus“ su „MMI touch“ valdysite per didelį 10,1 colio jutiklinį ekraną arba žodinėmis komandomis.

 

A1 citycarver
Kiek kilometrų nuvažiuojate per metus?
Benzinas
Kuro sąnaudos
5.20 l/100 km
CO2 emisija
119 g/km
Taršos mokesčio dydis
Taršos mokestis netaikomas
Metinės išlaidos kurui
5.20

Skaičiuoklė leidžia susipažinti su orientacine informacija apie išlaidas kurui per pasirinktą metinį nuvažiuojamą atstumą. Taip pat ji apžvelgia bendrą informaciją apie automobilio modelio kuro sąnaudas, taršą bei taršos mokesčio dydį. 

Nuo:
€24400
Mėnesio įmoka nuo:
€341
Pasirink partnerio pasiūlymą
2.15%
Išvalyti
Užpildykite laukus bandomajam važiavimui
Pasirinkite banko pasiūlymą arba įrašykite palūkanų normą patys
Banko pavadinimas
Procentai
Aprašymas
Swedbank
2.29%
Minimali palūkanų marža
Citadele
1.49%
(+ 6 mėnesių Euribor) Elektromobiliams ar itin mažos emisijos automobiliams
SEB
2.10%
Minimali palūkanų marža (+ 6 mėn. Euribor)
Luminor
2.39%
Minimali palūkanų marža (+ 3 mėn. Euribor)
Šiaulių bankas
1.89%
(+ 6 mėnesių Euribor) Hibridiniams automobiliams arba automobiliams su mažo galingumo vidaus degimo varikliu
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Įrašykite orientacines palūkanas patys
Bandomoji versija

Sveiki atvykę į Naujų ratų bandomąją versiją

Daugelis funkcijų yra veikiančios, tačiau galimi jų veikimo sutrikimai. Galimi ir pateikiamos informacijos netikslumai. 

Jeigu turite komentarų ar pasiūlymų - laukiame jūsų el. laiškų info@naujiratai.lt

Naujiratai.lt komanda

Ar reikia pagalbos su dominančiu automobiliu?

Parašyk mums kokio automobilio ieškai arba koks domina ir mes pasistengsime atsiradus geram pasiūlymui juo su tavimi pasidalinsime! 

Sutinku su taisyklėmis