Nuo:
€22500
Mėnesio įmoka nuo:
€308

Naujasis „PEUGEOT Expert Combi“ turi viską, ko reikia saugioms ir komfortabilioms jūsų ir jūsų keleivių kelionėms. Jo modernūs varikliai leidžia kasdieniame gyvenime suderinti vairavimo malonumą ir galią.


Tvirtas ir funkcionalus, naujasis „PEUGEOT Expert Combi“ siūlomas trijų ilgių versijose: Standartinio ilgio (4,95 m), padidinto ilgio (5,30 m) ir visiškai nauja, vos 4,60 m ilgio versija „Compact“.


Kruopščiai suprojektuotas „PEUGEOT Expert Combi“ siūlo daugybę sėdynių išdėstymo konfigūracijų, visiems keleiviams suteikdamas optimalų komfortą. Segmente unikali versija „Compact“ optimizuoja 9 žmonėms skirtą erdvę.


Mėgaukitės lengvomis kelionėmis mieste ir galimybe įvažiuoti į automobilių garažus, kuriuose maksimalus aukštis ribojamas iki 1,90 m.


„PEUGEOT Expert Combi“ taip pat gali būti įrengtas su įstiklintomis, 50/50 proporcijų, dvivėrėmis durelėmis su šildomais stiklais ir valytuvais. Dar niekada nebuvo taip paprasta pakrauti bagažinės!


„PEUGEOT Expert Combi“ sukurtas naujoje platformoje, pritaikytoje prie modulinės EMP2 platformos i. Suderindama aukštą važiavimo komforto, kokybės ir efektyvumo lygį, ji visiems keleiviams suteikia optimalų komfortą.


Važiuodami „PEUGEOT Expert Combi“, pajauskite nuo 95 iki 180 AG ir iki 400 Nm pajėgumo BlueHDi variklių potencialą, suderintą su naująja EAT6i automatine transmisija.


Pagaliau, įvertinkite mažiausių degalų sąnaudų ir taršos segmente teikiamus privalumus, o taip pat – ir ekonomišką priežiūrą bei 40 000 km / arba 2 metų priežiūros intervalus.


Naujieji „BlueHDi“ padidina vairavimo komfortą, kartu optimizuodami degalų sąnaudas ir CO2 emisiją. „BlueHDi 180 AG EAT6“ yra ypač galingas agregatas, derinamas su „Quickshift“ technologiją naudojančia automatine transmisija. Naujieji „BlueHDi“ varikliai turi viską, ko reikia greitesniam pavarų perjungimui, tobulai tolygiam veikimui, fantastiškam valdomumui ir sumažintai CO₂ taršai!

 

Expert Combi
Kiek kilometrų nuvažiuojate per metus?
Dyzelinas
Kuro sąnaudos
4.90 l/100 km
CO2 emisija
130 g/km
Taršos mokesčio dydis
80.00 €
Metinės išlaidos kurui
0.00

Skaičiuoklė leidžia susipažinti su orientacine informacija apie išlaidas kurui per pasirinktą metinį nuvažiuojamą atstumą. Taip pat ji apžvelgia bendrą informaciją apie automobilio modelio kuro sąnaudas, taršą bei taršos mokesčio dydį. 

Nuo:
€22500
Mėnesio įmoka nuo:
€308
Pasirink partnerio pasiūlymą
2.15%
Išvalyti
Pasirinkite banko pasiūlymą arba įrašykite palūkanų normą patys
Swedbank
2.29%
Minimali palūkanų marža
Swedbank
1.49%
(+ 6 mėnesių Euribor) Elektromobiliams ar itin mažos emisijos automobiliams
SEB
2.10%
Minimali palūkanų marža (+ 6 mėn. Euribor)
Luminor
2.39%
Minimali palūkanų marža (+ 3 mėn. Euribor)
Swedbank
1.89%
(+ 6 mėnesių Euribor) Hibridiniams automobiliams arba automobiliams su mažo galingumo vidaus degimo varikliu
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Įrašykite orientacines palūkanas patys
Bandomoji versija

Sveiki atvykę į Naujų ratų bandomąją versiją

Daugelis funkcijų yra veikiančios, tačiau galimi jų veikimo sutrikimai. Galimi ir pateikiamos informacijos netikslumai. 

Jeigu turite komentarų ar pasiūlymų - laukiame jūsų el. laiškų info@naujiratai.lt

Naujiratai.lt komanda

Ar reikia pagalbos su dominančiu automobiliu?

Parašyk mums kokio automobilio ieškai arba koks domina ir mes pasistengsime atsiradus geram pasiūlymui juo su tavimi pasidalinsime! 

Sutinku su taisyklėmis