Nuo:
€48799
Mėnesio įmoka nuo:
€771

Dar išraiškingesnės radiatoriaus grotelės, chromo elementai dar elegantiškesni, o žibintai dar siauresni. Naujojo GLC priekinė dalis demonstruoja dar stipresnį visureigio charakterį ir išvaizdą.


Radiatoriaus grotelės, priekinis oro aptakas ir žibintas – sukurti iš naujo. Priekinei daliai tai suteikia daugiau dinamiškumo ir jėgos. Be to, naujajame GLC standartiškai įrengti padidinto galingumo LED žibintai.


Jus pasitiks erdvus ir prabangus salonas. Čia viskas numatyta aukštesniam tikslui: planuoti jūsų laiką kuo patogiau ir kuo paprasčiau. Toks užburiančiai šiuolaikiškas ir išmanus, kaip dar niekad iki šiol.

 

Naujasis GLC prisitaiko ne tik prie bet kokio pagrindo, bet ir prie jūsų reikalavimų: standartiškai jums siūlomas aukštas važiavimo patogumas, kurį užtikrina AGILITY CONTROL važiuoklė. Be to, galima įsigyti visų varančiųjų ratų pavarą 4MATIC bei itin sportišką važiuoklę DYNAMIC BODY CONTROL su plieninėmis spyruoklėmis ir reguliuojama pakaba. Ypatingas bruožas: AIR BODY CONTROL pneumatinė pakaba, kuri užtikrins jums itin didelį stabilumą važiuojant bei kuo didesnį patogumą ir manevringumą.

 

Ar pradėjus važiuoti, ar greitėjant, dinamiškų posūkių metu arba lengvame kraštovaizdyje: 4MATIC, pagerinta nuolatinė Mercedes-Benz visų varančiųjų ratų pavara naujajame GLC standartiškai įvairialypio motorizavimo dėka užtikrina optimalią trauką ir nepriekaištingus rezultatus važiuojant bekele. Visų ratų sistema nuolat aktyvi ir jai nereikalingas reagavimo laikas, kad suveiktų. Taip ji ypač naudinga esant slidžiai dangai, pvz., esant drėgmei, ledui arba sniegui, ir užtikrina nepakartojamą važiavimo ir kelio važiuojamosios dalies laikymosi stabilumą.

 

GLC SUV
Kiek kilometrų nuvažiuojate per metus?
Benzinas
Kuro sąnaudos
8.10 l/100 km
CO2 emisija
168 g/km
Taršos mokesčio dydis
110.00 €
Metinės išlaidos kurui
8.10
Dyzelinas
Kuro sąnaudos
5.40 l/100 km
CO2 emisija
137 g/km
Taršos mokesčio dydis
110.00 €
Metinės išlaidos kurui
0.00

Skaičiuoklė leidžia susipažinti su orientacine informacija apie išlaidas kurui per pasirinktą metinį nuvažiuojamą atstumą. Taip pat ji apžvelgia bendrą informaciją apie automobilio modelio kuro sąnaudas, taršą bei taršos mokesčio dydį. 

Nuo:
€48799
Mėnesio įmoka nuo:
€771
Pasirink partnerio pasiūlymą
2.15%
Išvalyti
Pasirinkite banko pasiūlymą arba įrašykite palūkanų normą patys
Swedbank
2.29%
Minimali palūkanų marža
Swedbank
1.49%
(+ 6 mėnesių Euribor) Elektromobiliams ar itin mažos emisijos automobiliams
SEB
2.10%
Minimali palūkanų marža (+ 6 mėn. Euribor)
Luminor
2.39%
Minimali palūkanų marža (+ 3 mėn. Euribor)
Swedbank
1.89%
(+ 6 mėnesių Euribor) Hibridiniams automobiliams arba automobiliams su mažo galingumo vidaus degimo varikliu
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Įrašykite orientacines palūkanas patys
Bandomoji versija

Sveiki atvykę į Naujų ratų bandomąją versiją

Daugelis funkcijų yra veikiančios, tačiau galimi jų veikimo sutrikimai. Galimi ir pateikiamos informacijos netikslumai. 

Jeigu turite komentarų ar pasiūlymų - laukiame jūsų el. laiškų info@naujiratai.lt

Naujiratai.lt komanda

Ar reikia pagalbos su dominančiu automobiliu?

Parašyk mums kokio automobilio ieškai arba koks domina ir mes pasistengsime atsiradus geram pasiūlymui juo su tavimi pasidalinsime! 

Sutinku su taisyklėmis