Nuo:
€38478
Mėnesio įmoka nuo:
€589

Iš akių šviečiantis GLA modelio smalsumas ir nuotykių troškimas. Jis išspinduliuoja dar daugiau jėgos dėl išskirtinių radiatoriaus grotelių ir įspūdingo buferio.


Didesnė traukos jėga, patikimesnis stabilumas ir dar daugiau galimybių važiuojant asfaltu ir ne tik juo: visų ratų varančioji pavara 4MATIC pritaikyta visiems nuotykiams – ir įvairiems varikliams.


Nuo didelių apsipirkimų iki didžiųjų kelionių – GLA yra pasiruošęs bet kokiam nuotykiui. Atidarykite krovininę talpą paspaudę mygtuką arba netgi spustelėję ją blauzda.


Kalbai pasisukus apie smalsumo tenkinimą ir nuotykius troškimą, GLA – tikras visureigis. Kita vertus, dinaminis dizainas pabrėžia veržlumą, kurio daugiau būtų galima tikėtis iš sportinio kabrioleto. Pamatęs negali nesidomėti. Gal GLA ir netelpa į jokį stalčių, bet užtat taps tobula jūsų gyvenimo dalimi.


Išskirtinio GLA dizaino akcentai yra, pavyzdžiui, kaušo formos apsauginis užkardas, išgaubimai ant variklio dangčio ir poliarinė balta spalva. Skamba įspūdingai. Atrodo dar geriau. Galima rinktis iš trijų dizaino linijų – Style, Urban ir AMG. Pagal atskirą užsakymą galima rinktis ir neprilygstamą Night apdailos paketą. Leiskite fantazijai išsiskleisti.

Ar važiuosite intensyvaus eismo sąlygomis, pasiryšite ilgam naktiniam važiavimui arba pakliūsite į nepažįstamas gatves – įsitikinsite, kad jūsų GLA yra labai tinkamas pagalbininkas. Čia slypi koncepcija, kuri kiekvieną važiavimą Mercedes-Benz automobiliu daro saugesnį ir nepakartojamą: Mercedes-Benz Intelligent Drive. Nes laikas, kurį Jūs praleidžiate vairuodami, yra Jūsų laikas. Laikas atsipalaiduoti. Laikas pasisemti energijos. Kad savo tikslą pasiektumėte saugiai ir atsipalaidavę.

 

 

 

GLA SUV
Kiek kilometrų nuvažiuojate per metus?
Benzinas
Kuro sąnaudos
7.50 l/100 km
CO2 emisija
175 g/km
Taršos mokesčio dydis
135.00 €
Metinės išlaidos kurui
7.50
Dyzelinas
Kuro sąnaudos
4.30 l/100 km
CO2 emisija
113 g/km
Taršos mokesčio dydis
0.00 €
Metinės išlaidos kurui
0.00

Skaičiuoklė leidžia susipažinti su orientacine informacija apie išlaidas kurui per pasirinktą metinį nuvažiuojamą atstumą. Taip pat ji apžvelgia bendrą informaciją apie automobilio modelio kuro sąnaudas, taršą bei taršos mokesčio dydį. 

Nuo:
€38478
Mėnesio įmoka nuo:
€589
Pasirink partnerio pasiūlymą
2.15%
Išvalyti
Pasirinkite banko pasiūlymą arba įrašykite palūkanų normą patys
Swedbank
2.29%
Minimali palūkanų marža
Swedbank
1.49%
(+ 6 mėnesių Euribor) Elektromobiliams ar itin mažos emisijos automobiliams
SEB
2.10%
Minimali palūkanų marža (+ 6 mėn. Euribor)
Luminor
2.39%
Minimali palūkanų marža (+ 3 mėn. Euribor)
Swedbank
1.89%
(+ 6 mėnesių Euribor) Hibridiniams automobiliams arba automobiliams su mažo galingumo vidaus degimo varikliu
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Įrašykite orientacines palūkanas patys
Bandomoji versija

Sveiki atvykę į Naujų ratų bandomąją versiją

Daugelis funkcijų yra veikiančios, tačiau galimi jų veikimo sutrikimai. Galimi ir pateikiamos informacijos netikslumai. 

Jeigu turite komentarų ar pasiūlymų - laukiame jūsų el. laiškų info@naujiratai.lt

Naujiratai.lt komanda

Ar reikia pagalbos su dominančiu automobiliu?

Parašyk mums kokio automobilio ieškai arba koks domina ir mes pasistengsime atsiradus geram pasiūlymui juo su tavimi pasidalinsime! 

Sutinku su taisyklėmis