Nuo:
€109300
Mėnesio įmoka nuo:
€1,835

Progresyvus dizainas, galingas variklis, nuolat veikianti visų varomų ratų vairavimo sistema „quattro“ ir daugybė komforto visiems keleiviams – „Audi SQ8 TDI“ yra dinamiško bei prabangaus kupė, emocingo sportinio automobilio ir erdvaus miesto visureigio derinys. Plati standartinė „Infotainment“ paslaugų pasiūla puikiai užbaigia visą šį paketą.

„Audi SQ8 TDI“¹ turi 4,0 litrų TDI galios variklį (mišrios degalų sąnaudos*: 7,8 l/100 km, mišri CO₂ emisija*: 205–204 g/km). Dviejų turbinų „V8“ variklis pasiekia 320 kW (435 AG) galią ir sukuria maksimalų 900 niutonmetrų sukimo momentą. Standartinis elektra varomas kompresorius derinamas su turbininiu kompresoriumi, todėl variklis greitai ir efektyviai užvedamas, o didelė galia išvystoma esant bet kokiam variklio sūkių skaičiui. Automobilis įsibėgėja nuo 0 iki 100 km/h per 4,8 sekundės; maksimalus galimas greitis – 250 km/h. Tuo pačiu standartinė 48 voltų sistema „mild hybrid“ sumažina degalų sąnaudas, nes energija regeneruojama ir variklis išjungiamas atsižvelgiant į situaciją važiuojant (į degalų taupymo režimą).

Novatoriška veikimo koncepcija, platus standartinių „Infotainment“ parinkčių asortimentas ir pasirinktinės „Audi connect“² parinktys – visa tai jūsų laukia automobilyje „Audi SQ8 TDI“¹. Aukštos raiškos 12,3 colių ekrane su standartiniu virtualiuoju „Audi“ prietaisų skydeliu, esančiame tiesiai priešais jus, matysite visus svarbiausius duomenis, tokius kaip tachometras, spidometras, laikrodis, degalų lygis ir likusi rida. Standartinė pagrindinė „Infotainment“ sistema MMI navigacija „plus“ su „MMI touch“, su dviem integruotais ekranais centriniame pulte yra jūsų vartai į skaitmeninį pasaulį.
SQ8
Kiek kilometrų nuvažiuojate per metus?
Dyzelinas
Kuro sąnaudos
6.80 l/100 km
CO2 emisija
177 g/km
Taršos mokesčio dydis
320.00 €
Metinės išlaidos kurui
0.00

Skaičiuoklė leidžia susipažinti su orientacine informacija apie išlaidas kurui per pasirinktą metinį nuvažiuojamą atstumą. Taip pat ji apžvelgia bendrą informaciją apie automobilio modelio kuro sąnaudas, taršą bei taršos mokesčio dydį. 

Nuo:
€109300
Mėnesio įmoka nuo:
€1,835
Pasirink partnerio pasiūlymą
2.15%
Išvalyti
Pardavimais rūpinasi

Moller auto Keturi žiedai

Mindaugas Kairys

Telefonas +37052388011
Pasirinkite banko pasiūlymą arba įrašykite palūkanų normą patys
Swedbank
2.29%
Minimali palūkanų marža
Swedbank
1.49%
(+ 6 mėnesių Euribor) Elektromobiliams ar itin mažos emisijos automobiliams
SEB
2.10%
Minimali palūkanų marža (+ 6 mėn. Euribor)
Luminor
2.39%
Minimali palūkanų marža (+ 3 mėn. Euribor)
Swedbank
1.89%
(+ 6 mėnesių Euribor) Hibridiniams automobiliams arba automobiliams su mažo galingumo vidaus degimo varikliu
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Įrašykite orientacines palūkanas patys
Bandomoji versija

Sveiki atvykę į Naujų ratų bandomąją versiją

Daugelis funkcijų yra veikiančios, tačiau galimi jų veikimo sutrikimai. Galimi ir pateikiamos informacijos netikslumai. 

Jeigu turite komentarų ar pasiūlymų - laukiame jūsų el. laiškų info@naujiratai.lt

Naujiratai.lt komanda

Ar reikia pagalbos su dominančiu automobiliu?

Parašyk mums kokio automobilio ieškai arba koks domina ir mes pasistengsime atsiradus geram pasiūlymui juo su tavimi pasidalinsime! 

Sutinku su taisyklėmis